bugün

Yaridan cogunun bitise girdigi hayattir.
zirveye çıkan hayattır.
mavi mucize vasıtasıyla ara ara pick yapabilecek hayattır..

aksi takdirde,

(bkz: yohammınaa)
Erkek için durum değişmez 65e kadar elvis binayı terketmez.
olmayan seks hayatıdır. memeler sarkar, çük kalkmaz, kadın çekici gelmez. daha örnekler çoğaltılabilir.
olmayan seks hayatıdır doğru ama belli şartlara göre doğru. kadın çocuk doğurup aldığı kiloları geri vermiyor, çocukla ilgilenip seni unutuyor yada öyle işine geliyor bilemiyorum, gibi sebeplerden doğrudur sex hayatı 40 da biter.

haa birde sen talep etmiyorsun diye de suçluyor. böyleleri de var.
gözünüz topraga bakıyor
hala aklınız seyinizde.
öncesi olmus gibi
sonrasını sorgulayan yazar beyanı.
yaşlı insan yoktur, bakımsız insan vardır mantığı ile bakacak olursak kişiden kişiye göre değişen bir hayattır.
40 yasina gelmeyi basarirsak yazariz.
Henüz iki senemiz var 40 a ama yaş ilerledikçe daha seçici olmaya başlıyor insan. kriterler çoğalıyor ve daha detaycı bir kişilik ortaya çıkıyor.
erkekler için en tecrübeli dönemdir. Enerji sınırlı olduğundan oldukça verimli kullanırlar. Partnerin beklentileri konusunda tecrübe zirve yapmıştır, acele etmezler, şarabın tadını ala ala içerler.
Artik haplar var. Onun icin yasla ilgili kayiplar sıfıra inmistir.
her dönem kendini pazarlayacak , parlatacak bir metod bulur,
40 yaş verimlilik der,
20 liler taramalıyım der,
50 tek atarım 12 den vururum der...
sonuçta yoğurtçu hangi yaşta olursa olsun, yoğurdum ekşi demez...
Midesi kaldırmayan okumasın!!

--spoiler--
Cinsel tercihiminden dolayı 45 üstü olgun erkeklerle sevistigim olmuştur. Şunu bilin her türün, tarzın, tipin, kendi arasında en iyileri vardır. Siyahi dersin şöyle dersin ama (bkz: trya banks). Köpek dersin, kuyruğunu kıstırıp gece gündüz çöp içinde dolaşır dersin ama (bkz: akita uni). insanlardan daha karizmatik değilse benim gözlerde sorun var demek. Yine aynı şekil yaşlı, bunak dersin ama aralarında öyleleri çıkar ki bütün insanlığa taş çıkartır (ilgisi olan için). Sex hayatına gelince hiç öyle heyecanlarını falan yitirmiş sayilmiyorlar. Gayet güzel sevisiyorlar. Aldığı, verdiği zevki hissettiriyorlar. Hatta sevebiliyor. Sevdiriyorlar. Candır onlar can.
--spoiler--
Enerji düşük olduğundan geç sertleşir erken boşalır.