bugün

(bkz: bekar anneler sik arıyor)
Karının kocasına acidim mk. Sen git çalış didin. Karın evde sözlükteki am got muhabbeti yapan adamlara seni kotulesin.
her paragrafın ilk birkaç kelimesini birleştirince durumu özetleyen bir cümle çıkıyor ortaya;

- maddi olarak
- nefes alamıyordum
- sonuç itibariyle
- bu durumdan artık bıktım

"maddi olarak nefes alamıyordum, sonuç itibariyle bu durumdan artık bıktım."

(bkz: leonardo da vinci terk)
tanım:aldatmanìn kılıfı olmaz kocana bok atma. git ayrıl ne bok yiyorsan sonra ye.
(bkz: dont feed troll)
Yettiği kadar idare et.
(bkz: aldatmak icin kilif uydurmak)

bu atesi ancak itfayiye hortumu sondurur.
ostropoz ve menopoz döneminin üst üste binmesi çocukların büyümesi vs bunlara sebep aslında işe biyolojik açıdan bakarsak artık evli olmanızın bi anlamı yok bu sebep bu şekilde gün yüzüne çıkıyor olabilir.
(bkz: Hot mature gone wild)
bi halt anlamadım. giriş gelişme sonuç üçlüsünden gelişme yoktu sanırsam. ama anladığım kadarıyla ve yazının tonuna bakaraktan rahat batıyor anlaşılan... insan rahatsız bi varlıktır. belli bi süre yaşıyor ve ölüyor. bu süre içinde kayda değer bişey yapmayı kafaya eninde sonunda takıyor. yaşıyorum da ne oluyor amk diye kendi kendine soruyor. diğer hayvanlara karnının tok olması yeter ama insan hayvanına yetmiyor.

her neyse, tavsiyem bi uğraş edinmek... ne olabilir: mesela dil öğrenmek, enstrüman öğrenmek, spor yapmak(daha doğrusu bi sporu detaylıca öğrenmek), dünya klasiklerini okumak, resim, fotoğraf vs vs... yapılabilecek, insanı meşgul tutabilecek tonla şey var aslında. ama işte her ne yapmaya karar verirseniz verin iş "yapma"ya geldi mi sizi engelleyecek bir şey de var: tembellik!!!
olm böyle başlıklar açmayın yanlış anlaşılıyor.
işte diyorum ya karı kısmına yaranılmaz. onlar bol bulunca bunar, her zaman farklısını, fazlasını ister diye. işte bu tam olarak bu manaya geliyor. o kocalarından bıkıyorlar. sonra kendilerine ilk ilgi gösteren erkeğe ölümüne kendilerini becerttiriyorlar.

suçlu daima koca oluyor. kadınlar hiçbir zaman suçlu olamaz çünkü.

alayının içinde bir orospu var ve çoğu onunla başa çıkmak yerine ona teslim oluyor.