bugün

"4 buçuk yıllık sevgilinin artık arkadaş kalalım demesi" başlık budur.

şerefsizliktir, adiliktir, kahpelik, orospuluk, piçliktir.

ulan 4 buçuk sene deli gibi sevdim be seni. 4 buçuk sene seninle oldum, 4 buçuk sene seninle yaşadım, 4 buçuk sene her gece uyurken nefes alışlarını dinledim be. bunu mu hak ettim aq çocuğu bunu mu hak ettim ? kaç kere affettim seni, kaç kere kırdın, bu yaşımda bile defalarca ağlattın beni, defalarca dalga geçtin. yaptığın onca şeye rağmen affettim. ağlayarak özür dilediğin zamanlarda bile o an senden nefret etmeme rağmen tek bir göz yaşın boşa gitmesin diye başını tutup göğsüme bastırdım, sımsıkı sarılıp yinede hiç bırakmadım lan seni. senin için kaç kere belaya atıldım be. ulannn sevdim sevdim lannnnn. hiç kimseyi sevmediğim kadar çok sevdim lan seni. beni biçakladığında bile sana sarılarak uyudum be. ailemle karşı karşıya geldim yine senden vazgeçmedim. 4 buçuk sene boyunca her sıkıntımda ben senin gözlerine bakarak huzur buldum lan. şimdi ise "ayrılalım artık, iyi birisin ama arkadaş kalalım" diyorsun. bunları derken gözlerinden bir damla bile yaş gelmiyor. ne yaptım lan ben sana ne yaptım ? bunca yıllık ilişkimizi bitirirken hiç üzülmeyecek kadar nasıl nefret ettin ?
Olduğu kadar olmadığı kader gardaş! Sıkma canını okşa patlıcanını. Net.

Ek: ben patlıcan olmama durumunu düşünemedim. Şayet yoksa Yarin gider alırsın sorun etme.
Hayatta bir daha güvenemeyeceğinizin kanıtı olan durum. Yeni biriyle tanışmıştır muhtemelen. Zor durum.
Sevgili olmalarındansa arkadaş kalmalarının daha sağlıklı olacağı anlaşılan ilişki modeli.
(bkz: beni biçakladığında bile sana sarılarak uyudum be)
siktir git ananin amina ağla dedirtir.
ondan sonra ki sevgiliye yazık edecek eski sevgilidir.