bugün

son seçimlerde pkk uzantısı izlenimi veren bdp'ye oy vermeyen kişilerdir. tabii aileleri ile sayı daha fazladır.
dogudaki agalık düzeni ve feodalite altında ezilmiş olması muhtemel kişiler.
kan dökenlerin oyununu bozan vicdan sahibi insanlardır.
bunlardan bir tanesi ben ve etrafımda tanıdığım yüzlerce yakınım. hiç duymadım bdp veya türevi partilere oy verdiklerini(zaten bir tanesi vermeye kalksa şerefsizim gebertirler, hepsi psikopat). oy vermeyi bırakın gelip oy bile isteyemez bdpliler bizden. bütün yakınlarım pkk'dan nefret eder, hepsi dört gözle aponun asılmasını beklemekte, hatta siz asmayacaksanız bize verin, küçük bir toplu iğneyle zevkle öldürebiliriz, inanın yaparız.
Benim gibi insanlardır. Ve bu insanlar bazı kendini bilmezlerin , her Pkk'lıyı Kürt ve her Kürt'ü Pkk'lı sanarak söyledikleri sloganlardan gıcık kaparlar ve uyuz olurlar. Bu sayıyı bilip herkes duyarlı ve bilinçli davranmalıdır.
devletine ve milletine sıkı sıkı sarılıp bu kara lekeyi temizleye yardımcı olması gereken vatandaştır. helal olsundur. kürt doğmak kimsenin seçebileceği bir özellik olmadığı için bu insanların da hiçbir günahı yoktur. türkiyede ermeni de yaşıyor bulgar da yunan da. mesele azınlık olmak değil mesele azınlıkta olduğu ülkeye ihanet etmemektedir. her vatandaş gibi sorumluluklarını yerine getirmektir.
(bkz: götünden sayı uydurmak)
olsun efendim.biz de zaten o nev-i şahsına münhasır götlerle muhatap değil miyiz!*
kurunun yanında yanan yaşlar.
ya matemetik bilmeyen ya dayak yememiş birinin söylemidir. tanımda söylenen doğru olsa türkiyede 20 milyon kürt vatandaşı olması gerekir. 20 milyon kürt vatandaşı olsa bdp tek başına iktidar olur.
ırkları kürt kalpleri türk olan vatandaşlardır.
bu insanlara kalpleri türk demek yanlıştır zira bir insanın kürt olduğu halde pkk ya karşı çıkabileceğinin anlaşılamadığını gösterir ki bu tüm kürtleri pkk lı görmekle aynı anlama gelir ve bu başlık altına entry girmeyi anlamsız kılar.
şahsımında içinde bulunduğu vatandaş topluluğudur. pkknın kürt köylerine baskınlarını unutmadık...
gururumuzdur.
aklı selim insanlardır. ''halkların kardeşliği'' cümleceğini gerçek anlamda savunan kitledir.
(bkz: alnından öpülesi kişiler)
Oy vermemek yetmez ne yazık ki... Kardelen öğretmen gibi tepkini ve tavrını belli etmek zorundasın... Yoksa yavşak pkk yandaşı ile aynı statüde yer alırsın... Susma bizim gibi sende dik dur haykır kinini...
akp'lilerin refarandumda alacakları pkk oylarını şirin gösterme çabasıdır.
seviyoruz ulan sizi. çok güzel kıvırıyorsunuz maşallah...
(bkz: taşaklı kürt)
türkiye yi seven ve sorunlarının diyalog ile çözülmesini bekleyen vatandaşlardır.
zazalar ve mardinin araplarıyla beraber güneydoğunun gerçek bekçileri.
güneydoğunun gerçek yerlileridir. zaten pkk yandaşı olanların çoğu ermeni kökenlidir. pkk karşıtı olanların elinden öpülmelidir. gerçekten de pkk karşıtı kürt kökenli vatandaşlarımız az sayıda değildir. pkk onların köyüne yaklaşamaz. bu kadar baskıya rağmen direnmek... helal olsun.
edit: eksileyen pkk yandaşı ermeni dölüne selamlarımı iletiyorum efendim.
sayıların önemsiz olduğu vatandaşlardır.

hani burada sayıya takılmanın mantığını çözebilmiş değilim. 3 milyon, 5 milyon ne fark eder? bunu anlamak için şöyle düşünmek gerek, her kürt pkk'lı olsaydı ne olurdu?

bdp %10 barajını çok rahat aşardı.
pkk'nın geliri en az 10 kat artardı.
pkk bünyesindeki terörist sayısı en az 10 kat artardı.
pkk şehir yapılanmasında dağdakinden en az 10 kat güçlü olurdu.
v.s. v.s. v.s.

yani en az 10 kat daha çok terör olayı meydana gelir, en az 10 kat daha fazla can yanar, ülke daha çok karışır, biz en az 10 kat daha çok yıpranırız.

buradan çıkan asıl sonuç şu; pkk'yı destekleyen kürtlerin sayısı, toplam kürt nüfusu arasında sadece 10'da 1.

bunu nerden mi biliyorum?

kendimden.

ok. let's go!
pkk nın kendilerine gıcık olduğu vatadaşlardır. caandırlar...
mazhar alanson' dan geliyor: (bkz: benim hala umudum var)
seslerinin daha çok çıkması gereken kişilerdir.
lütfetmişler denilesidir. isterlerse yandaş olsunlar farketmez.