bugün

Mahant Amar Bharti Ji bundan neredeyse 40 yıl önce Hindu tanrısı Shiva için sağ kolunu havaya kaldırdı.
Çektiği tüm acıya ve kolundaki deformasyona rağmen kolu hâlâ havada...
1970 yılında evlenen Bharti Ji 1973'e kadar üç de çocuk sahibi oldu. inancının gücünü denemek için kolunu havada tutmaya devam ediyor.

Bu da haberi: http://dunya.milliyet.com....2011/1440480/default.htm

http://i.milliyet.com.tr/...ldir-havada--1635274.Jpeg
"o da bişey mi 20 yıldır şeyi havada milyonlarca türk genci var." denilesi durum. o hintliyede anlatın bu durumu indirsin o kolu!
(bkz: bi kere o eli indir)
38 yıldır çükünü havada tutan adamda kesin bunlardan çıkar... bu ne ya. hiç kafa yok bu hintlilerde.
bizimkiler de belirli aralıklarla aynı bu adamın yaptığını yaparlar arada pek bir fark yoktur birisine milyarlar inanmıştır diğerine bir kişi. ama sonuç hep aynıdır "zırva"...
gerçek bir yaratıcı için kaldırsaydında indirmeseydin dediğim hint fakiridir.
yahu bir sakatlık geçirmiş kolu öyle kalmıştır. Yalandan da shiva miva diye ayak yapıyordur. Olur mu aq öyle şey!!!
evrim geçirip ağaç dalına benzemiş olan kolun sahibidir. netekim o kol daha da inmez aşağı.
halbuki 38 yıl kolunu havaya kaldıracağına efendi gibi iki rekat namaz kılsan ya be adam.
belki de indirmek istiyordur da inmiyordur olamaz mi? olabilir pekala.. batil bir ilah icin elini öyle kaldirirsa hak'da öyle indirtmez iste *..
hintlilerden nefret ediyorum demişmiydim diyen insanlar için haklılıklarının kanıtı türden deli. çirkin oldukları için mi kafayı yemeleri kolay oluyor anlamıyorum. fazla inek severliğin sonucu belki.
kol zaten kolluktan çıkmış. tabi taktir etmek lazım bu azmi. üç çocuk yapmış. (bkz: rodeo yapmak)
38 yıl önce çift vuruş vermiş futbol hakemidir.
O kolunu Allah'a dua etmek için kaldırsaymış şu anda 5 kolu olurmuş lan sonra ne bok yerse yesin.
ilkokuldayken her soruya cevap veren zeki çevik ve ahlaklı hintlidir.

(bkz: örtmenim örtmenim)
hiçbir şakirtin yapmayacağı fedakarlık ve özveride bulunmuş budist.
38 yıl nedir ki adamın kolu 125 yıldır havada (bkz: özgürlük heykeli)
38 yıldır siki havada olan abazandan evladır.