bugün

loser demeydi iyidi.
tarif edilen loser o özelliklerle zaten siki tutmuştur. sözlüğe takılması miniminnacık bir teferruattır. odası apış arası kokacak, halılar spermden kararacak (gerçi bunu tam anlamadım yazar denemiş gibi geldi bana), masanın üstünde burger king paketleri falan... la bu adam sözlüğe girse nolur girmese nolur zaten dünyadan kaymış... lakin sizler, genç nesiller.. o angutu kendinize örnek almayın. alıyosanız da sadece sözlük kısmını örnek alın gerisini almayın. derslerinizi ihmal etmeyin. sütünüzü içmeden yatmayın. adamın asabını bozmayın. lan yaşla ilgili her lafı üstüme alınıp komplekse giriyorum, delirtmeyin beni.. daha 30 lara gelmedim ben. üstüme gelmeyin. siktirtmeyin tahtanızı. yıkılın lan. oh be.
36 olduğumdan dolayı paçayı kurtardım. Loser ne la ?
(bkz: 35 yaşına geldiği halde sözlükte takılan insan)
(bkz: selam ben ingilizce biliyorum deme yolları)
hala konusacak paylasacak yazacak cok seyleri olan insandir, loserden ziyade vaktini bos bos videolara bakiip 23.5 saat oyun oynamak yerine insanlara yasadiklarini ve bilgilerini paylasmak isteyen insandir ayni zamanda.
işsizliğin mına koymuştur, maşallah.
boşbeleş birisidir...
34 olduğum için bu durumdan da sıyrılıyorum, bi senem var.
liseli olsa suç mature olsa suç derdiniz ne yavrucum sizin?
bizler olmasak sözlüğü sizin içine sıçtığınız bezlerden kim temizleyecek bebeler? açtığınız başlıklara, o başlıkların altına yazdığınız yazılara bir bakın siz önce. hayat hakkında hiç bir şey bilmeyen, hala baba parası yiyen embesil tutmuş hayat hakkında tespitte bulunuyor. kadınları ya da erkekleri tanıdığını zanneden zavallı onlar hakkında eleştiri de ya da fikir beyanında bulunuyor. memleket meselesi hakkında konuşalım desen iki lafı biraraya getiremeyecek tipler burayı boş bulmuş at koşturuyor. lan siz önce kıçınızdaki boku temizleyin önce. başlığa bak başlığa "loser" miş... lan sen önce türkçe öğren sonra başlık aç. son olarak; biz çok yaşlı değiliz, siz çok küçüksünüz.
inciden kopup gelen trollerin soruna giden adamdır

görsel

Ama şaka bi yanq o yaşa gelir de böyle olursam üzülürüm.
(bkz: self mutilasyon)
normaldir.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
ben diyorum abi okuyorlar özel mesajları.*

ben değilim, bi arkadaş.*
(bkz: dünkü veled)