bugün

47 kiloluk bir kiz ile ona cikma teklif eden 105 kiloluk adam arasindaki iliskide sorun yoktur.* 35 kiloluk kizin derhal aradaki 12 kiloluk farki kapatmasiyla iliskideki olasi sorunlar en aza indirilecektir.
Akrep Nalan ile altında kalıp ezilen küçük kedisini* hatırlatan durumdur.*
- seyyy,, kem kum... benimle cikar misin necla?
+ tartiya mi gurbuz?
- !@#$%^*() mavi ekran
+ sana kirmizi cok yakisiyor... saka yaptim saka. senden irisini mi bulacam...
- !@#$%^&* ( siyah ekran) , disk boot failure insert system disk and press enter.
Muhtemelen çocukluğunda babasından oyuncak ayı isteyip alamamış bir kızın ruh halinden istifade eden şahsiyettir.
kilonun vucutta nasil durdugunun buyuk oranda boyla ilgisi oldugu unutulmadigi takdirde, 190 ve ustu erkeklerde 100 kilo civarinin normal, 150 lik bir kizda da 35-40 kilonun normal durabilecegi kolaylikla anlasilir.
tabi boyle bir cift goruldugunde, ( 190 lik ve 150 lik ) kendilerine nokta ile virgul tarzi tabirler kullanmak saniyorum ki kacinilmaz olacaktir.
35 kiloluk kiz olmaz anca cocuk kilosudur. 108 kilolukta obez bir cocuksa en azinda yaslar tutacaktir. geriye kalanda sinekle filin aski olacaktir ya da olmayacaktir...
35‘lik kizi 3‘e katlayan adamdir.
şimcik yani em şöyle oluyor mefülü failatü mefailü failün.
kızı da yiyip 143 kilo olmayı hedeflemektedir aslında.. kesin askerden kaçacak ipine.
Aman tanrım didim.

görsel
ezilmeyi seven hatunun kabul edeceği durum.
''Sikim kadar boyun var türlü türlü huyun var''
Shaquille O'Neal
akıllı çifttir.
adamlar sex'ten anlıyor dedirtir yazara.
o malafatı bi emanete koysun ayak üstü bakalım boyları eşit oluyor mu olmuyor mu.