bugün

Diyecek laf bulamıyorum.
Yas ilanı nerde ?
Bütün bunlar o bir kişinin kıymetli canının keyfi için olmuyor mu?
iktidarın cenabetliği alelen ortada. korkunç ve ürkütücü rakamlar..

sabaha ne olacak acaba..
lanet olsun. su ulkenin basinda olsam araplari sokmam. bu kadar mi pis bir millet olur. ulkeyi yolgecen hanina cevirdiler. sinir kontrolu yok. tum suriyeliler iraklilar ulkeye doldu. isidliler cirit atiyor. lanet olsun.
AP ajansı Türk yetkililerine dayandırarak verdiği haberde ölü sayısını 50 olarak veriyor. Umarım yanlış bir bilgidir. Ölenlere rahmet yaralananlara acil şifalar diliyorum. Benim anladığım artık şudur. Ülke olarak korkunç bir savaşın içine sokulmuşuz. 7-8 kişilik bir terörist mangası elini kolunu sallaya sallaya havalimanına girebilecek cesareti kendinde bulabiliyor. Ne bir istihbarat ne bir güvenlik bu durumu farkedemiyorlar. Arkadaşlarım bu adı konmamış bir savaş halidir. Lütfen önce kendinize sonra sevdiklerinize iyi bakın ve bir birinize kol kanat gerin. Savaş terörünün bir sonra ki hedefi hepimizden biri olacak bu kadar kesin. Kim şanslı kim değil bunu sadece Zaman ve mekan açıklayabilir ancak. Acı ama durum sadece bu. Yanıbaşımızda savaşlar başladığında bombaların hep otarafta patlayacağına inandırıldık. Götümüzü sağlama aldıklarını sanmıştık ama öyle değilmiş anladık. Bize yalan söylediler ölmekten bahsetmediler. Uzun Adam ve saz arkadaşları...
büyütmeye gerek yokmuş ya alt tarafı onurlu ve gururlu teröristler masum insanları öldürmüş(!) hadi hayatınıza devam edin uyuyun siz uyuyun.
Allah bunları kahretsin artık daha ne kadar şehit vereceğiz iki gün sonra unutulacak bu olayda diğer terör saldırıları gibi.
Ölü sayısı 36ya ulaşmış.
http://m.uludagsozluk.com/e/33045956/