bugün

Bu gün gerçekleşmiş olan miting.
Devlet Bahçeli az sonra konuşmasına başlayacaktır.
canlı yayın
http://www.benguturk.com/canli.php
kalabalık gibi görünüyor. Izliyoruz reisim
bahçelinin her dediğine meydandan gök gürültüsü gibi cevap geliyor ama arkadaşlar sönük geçiyor demiş, ilginç.
ben başka miting mi izliyorum acaba?
Katılım beklediğimden de fazlaydı. Devlet bahçelinin son demlerinde oylarını 20nin üstüne çekecek gibi geliyo.
üç hilal'den türkmeneli bayrağına, kazakelinden, kırgızeli bayrağına, doğu türkistan bayrğından kurt başlı tuğ'a, azerbaycan bayrağına kadar tüm türk ellerinin bayraklarının dalgalandığı miting.

görsel
görsel
görsel
görsel
http://i.hizliresim.com/ME1EX1.jpg
Bana ders çalıştırmayan mitingdir. Resmen bahçeli sesiyle sabote etti ya la beni.
resmi rakamlara göre 1 milyon 130 bin kişi katılmıştır. otobüslerin metroların iptal edildği bir günde akpkk ya şok olmuştur.
Abartilan mitingdir. Bence hdp' ninki daha kalabalikti.
yüzbinlerce psikopat gördüm. hdp geçecek geçemeyecek falan boşa tartışıyomuşuz.

bunları gördükten sonra bu ülkeye bi sik olmaz korkmayın
Hdp nin ki daha kalabalıktı diyen safi gerizekalıları göstermiş miting. Biri de 1 milyon toplayamaz demiş. Olum bu adam memleketim kayseride 150.000 ne oynadı. Hangi kafaları yaşıyorsunuz siz? Ha seçimde kaça ulaşacak birlikte göreceğiz bakalım.
acaba dedirtmiş mitingtir. acaba mhp bizi şaşırtıp %20 falan mı alacak.

(bkz: ay hadi inşallah)
tv'den baktım biraz. istiklal marşı okunarak başladı. bitiminde de askeri geçit bekledim ama olmadı.
helikopter çekimi olmadığına göre hdp'den başarısız bir miting olmuş.
--spoiler--
Uşakta Bozkurt yapan hanımefendiyi tutuklattıran RTE, Kazlıçeşmedeki milyonlarca Bozkurt yapanları da tutuklattırabilir misin?
--spoiler--
emniyet rakamlarına göre 1 milyon 150 bin kişinin katıldığı mitingtir. mhp istanbul da oylarını arttırsa yüzde 20 leri rahat geçecek zira geri kalan seçmenlerden zaten iyi oy alıyor.
(bkz: Türk milliyetçiliği Türkiye nin jon snow udur)
katılım çok yüksek arkadaşlar. 1 milyonun üzerinde ülküdaş alanı doldurmuş. mhp 7 haziran'da %20'yi kesin geçecek.