bugün

Isteyen kendini silsin bize ne?
bir sabuna yolundan dönecek yazar beyanatı.
katıldığım kampanyadır.
ergenler bıktırdı artık. üzülmeyin gidişimize.
Dahil olduğum başlıktır. Biz koşmuyoruz artık gençler koştursun.
yaşımı söylesem bütün ergenler korkudan ölür mü ki diye düşündüğüm kampanyadır.
neden bilmiyorum ama ; acımasız bir kampanyadır.

ayrıca (bkz: müge anlı izleyen yazarlar silinsin).

sonuçta müge anlıyı izleyenlerin çoğunluğu yaşlı.
Şunu 25 - 30 arası yapsak?
25 üstü olan bizlerin günahı ne?
Bizde bıktık ergenlerin ergen başlıklarından.
küçükler silinsin deyince keh keh gülen yaşlı ihtiyarların silinme kampanyasıdır.
destekliyorum.
desteklemiyorum seni kaybetmeye göze alamam
(bkz: rakivebalik)teyzoşum
gel bunu sil.. bunu.
Silinsinler.
Arz ederim.
sözlüğün çınarları olarak gölge mi ettik size ne ettik gençler. nedir bu alıp veremediğiniz.

t: bir soru.
evet evet silinsinler. ne o öyle yaşlı kart insanlar. nereye doğru siliniyoruz?
sözlük iyice çocuk bahçesine dönsün kampanyası .
Elin sikinde sivilceli ergenler heyecanlı.
sevin olum beni. ne silmesiymiş o öyle. zaten yalnızılıktan ölücem.
yas 29 ama 30 üstü yazarlar burdan gitse bokunuzda boğulursunuz amk sivilceli ergenleri. olgun zihinler burayı her zaman toparlamıştır.
sonra sözlük zeka seviyesi -0,5 insin.
aynen öyle burası 15-29 yaş arası boş beleş tayfanın takıldığı bir yer olgun ve ciddi tiplere yer yok açık ve net.
Silin bence. inci sözlük vb. iyice cıvığı çıkmış ergen çomar, ergen şakirt, ergen barzolar ile birlikte her gün biriniz kürdistan, öbürü gün bir diğeri böyüh Uzmanlı, sonraki gün de şakirtin şeriat devleti kurma fantezileri ile cahil eğlendiren muhteşem ötesi süper zeka bir topluluğa dönüşürsünüz.

Biri çıkar Saidi Nursi Çanakkale Zaferi kahramanı der.
Öteki Apo gelmiş geçmiş en büyük entelektüel, en büyük astrofizikçidir der.
Bir diğeri Uzun Adam aslında Stamform mezunu da karalamak için diplomasını yok ettiler der.

Sonra hepsi bir yeniş mısırın sıçıldıktan sonra boktan nasıl ayıklanacağını veya akıllı saat satın almanın QI seviyelerini nasıl 160 Puanlara yükselttiğini filan tartışırlar.

Hadise'nin yazdığı konçertolar, Murat BOZ'un sahneye koyduğu sayısız tiyatro oyunu, Kerimcan durmaz'ın ülke ekonomisine, dünya barışına ve teknolojik gelişmelere muhteşem katkısı ile ilgili vurgular vs. yapılan böyle bilgilendirici, eğitici, muhteşem süper zeka bir topluluğa dönüşür Uludağsözlük.

Benze hemen 30 yaş ve üzerini yollayın...
Silin bence. inci sözlük vb. iyice cıvığı çıkmış ergen çomar, ergen şakirt, ergen barzolar ile birlikte her gün biriniz kürdistan, öbürü gün bir diğeri böyüh Uzmanlı, sonraki gün de şakirtin şeriat devleti kurma fantezileri ile cahil eğlendiren muhteşem ötesi süper zeka bir topluluğa dönüşürsünüz.

Biri çıkar Saidi Nursi Çanakkale Zaferi kahramanı der.
Öteki Apo gelmiş geçmiş en büyük entelektüel, en büyük astrofizikçidir der.
Bir diğeri Uzun Adam aslında Stamform mezunu da karalamak için diplomasını yok ettiler der.

Sonra hepsi bir yeniş mısırın sıçıldıktan sonra boktan nasıl ayıklanacağını veya akıllı saat satın almanın QI seviyelerini nasıl 160 Puanlara yükselttiğini filan tartışırlar.

Hadise'nin yazdığı konçertolar, Murat BOZ'un sahneye koyduğu sayısız tiyatro oyunu, Kerimcan durmaz'ın ülke ekonomisine, dünya barışına ve teknolojik gelişmelere muhteşem katkısı ile ilgili vurgular vs. yapılan böyle bilgilendirici, eğitici, muhteşem süper zeka bir topluluğa dönüşür Uludağsözlük.

Benze hemen 30 yaş ve üzerini yollayın...
Bir an önce yapılması gereken eylem. Türk tarih kurumu mu lan burası ? Banane senin birinci dünya savaşında hangi cephede savaştığından. Teyzenin torunu olacak hala burada kendini kanıtlama derdinde yav. Yazma ablacım yazma istemiyoruz seni.
Onu sil bunu sil şunu sil. Kalanlar aralarında tek kale maç yaparlar artık.
allahınız varsa beni silmezsiniz lan. ne ettim olum ben size.
'iyi gelecekse, silin' denilesi.

ben de varım.