bugün

Yaşıtım hatta benden büyük adamlar oyun oynayıp youtube, twich gibi platformlarda günaşırı oyun oynayarak video sıçı.. Yapıyorlar. Ve bundan para kazanmaya çalışıyor.

Ne acı.

Tüketim toplumu diye buna denir işte. 30 yaşına kadar bir baltaya sap olamamış, sınıflardaki o en arka 4 lüyü şuan tüm Türkiye izliyor. Ne yapıyorlar? Oyun oynuyorlar. Wtf?

Ulan en kötü Unity ile flappy bird gibi bir oyun yapabilirsiniz. Az düşünün ya, emin olun oyun oynarken bunu videoya alıp ağız dolusu küfürler etmekten daha eğlenceli.
Silmesene lan entryi kaldırım mühendisi!

En arka dörtlüden birisiymiş, 1 avukat 2 mühendis 1 doktormuş.

Ulan ben sana mı dedim? Eğer o saydığın mesleklerin herhangi birisinde isen burada işin ne? Değişik misiniz arkadaş?

Millet kimse çatsam acaba diye düşünüyor? Evet. Sana anlatayım ben o en arka 4 lüyü.

En arka dörtlüden birisi şuan ölü. Birisi cezaevinde müebbet yedi, diğeri yurtdışına kaçtı, diğerinden haber alan kimse yok!
youtube ve twitch gibi yerlerden oyun oyunayarak kazandığı 1 aylık para asgari ücretten daha fazla olduğu için pek yadırgamıyorum. adam resmen yattığı yerden oyun oynuyarak günde 12 saat çalışan işçiden daha fazla kazanıyor.
güncel Önemli Başlıklar