bugün

tavladığınızı zannetmektir. 30 yaş üstü kadın tavlanmaz o sizi tavlar.
Akıllı insan ne güzel belli ediyor kendini , siz tavladığınızı zannedersiniz çünkü o öyle düşünmenizi ister.
jest, mimik, ve araya sıkıştırılan net kelimelerle karşılıklı varılan ortak kanıdır..
cahil insan ne güzel belli ediyor kendini, sizin onu tavladığınıza, onun sizi ikna etmesi de zaten onun tav olduğunun belirtisi değil midir? gel çık işin içinden. tav olmadıysa niye böyle bir icraate kalkışıyor? karı kısmısı cinse ben şeytanım amk.
Arada müge anlıya bakıyorum da evlenme vaadi ile kandırılmış dolandırılmış elli yaş üstü amcalar dedeler görüyorum .
Evlendikleri bayanlar da genel olarak otuz yaş üstü oluyor.
Yani bilmiyorum bence cahil insanlar da kendini belli ediyor yoksa bu kadınlar nasıl seçecek değil mi ama.
Fazla güven bünyeye zarar.
30 yas ustu kadin tavlanmaz, tavlar. Artik iki tatli soze kanacak yasi coktan gecirmistir.
eger kadın dulsa sansınız 2x.
yaş 30 dan sonra aşk evliliği değil de mantık evliliği ağır basar. aşkın gözü kördür ama mantık öyle değildir, aşk kötü şeyleri bile güzel hoş gösterirken insana mantık ne varsa ne yoksa artılarıyla eksileriyle çıkarır karşınıza. bu yüzden 30 yaşında bi kadını tavlamak için; iyi arabanız iyi bi işiniz ve ona sunabilecek güzel bir hayatınız olmalıdır.