bugün

asgari ücretli için lüks, öğrenci için rüyadır. Sonra da vay efendim az okuyan ülkeyiz falan filan. Ulan kitaplar ucuz da bizim millet mi okumuyor?
Tutunamayanlar'ı 5 liraya aldım. Pişman değilim, tutunamamışım ki korsan alıyorum.
(bkz: Korsana evet)

Edit büdüt: Kitaplara paha biçmeye çalışmayın.
30 değildir esasında. tutunamayanlar 36 liraya alınmıştı tanıdığım tarafından. kitaplar bu kadar pahalı olduğu sürece korsan her zaman var olacaktır.
(bkz: korsana hayıra hayır)
korsan var diye de kitaplarin pahali olmasi diye bi durum da var ortada. ama 30 tl cok fazla hatta 15 bile fazla. 10-12 idealdir.
Anlayabiliyorsan deger. Kitaba verdigi paraya aciyan insan hic yasamasin daha iyi.
eserleriyle zengin olmanın hayalini kuran yazarlar olduğu sürece, korsana evet.
insanı korsan kitap almaya teşvik eden fiyat ve yazar. ama oğuz atay okumak güzel bir şey.
yayınevinin eşekliği ve vicdansızlığıdır. iletişim yayınevi sağolsun en ucuz kitabı 13-14 liradan veriyor. onlar da takriben 100 sayfa filan kitaplar. tamam kaliteli, takdir ettiğimiz bir yayınevi iletişim ama murat belge'nin rakı parasını çıkaracağız diye bu kadar da fahiş fiyat politikası uygulanmaz ki.
400 Sayfalik bi kitap icin 30 tl azdir bile. sayfasi 10 krs a bile gelmemektedir. bide yazar tarafindan bakilmali harcanan emekte goz onune alinmali. fakat bi ogrenci bi askeri ucret ile caliscan insani zor durumda birakmaktadir. onun icin okunmus ikinci el kitaplari sahaflardan almak daha uygun olacaktir.
35 liradir. 3. kez okumaya calisiyirum ilk iki denemede 200.sayfada kalmıştım simdi 560 dayım.
Tutunamayanlar içeriği itibariyle parayla ölçülemez ki. 30 TL diye bir ücret söylemek çok ayıp kaçıyor. Utanıyorum ben Oğuz'un kitaplarına para öderken...