bugün

görsel
4.3 artçı depremi olacak
15 saniye süren 5.2 siddetindeki depremdir.
Ardindan cooook kuvvetli bir firtina getiren deprem. Pencereden bakiyorm agaclar falan yatiyor ya. Bayagi bildigin firtina hakim suan. Hayatim boyunca Mersinde hic gormedim ben boyle firtina.
merkez üssü kandilli rasathanesi tarafından revize edilen deprem. Adana, karataş civarıdır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2015.07.30 01:00:54 36.5065 35.0727 21.5 -.- 5.2 -.- TUZLA ACIKLARI-ADANA (AKDENIZ) REVIZE02 (2015.07.30 01:00:54)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akkuyu Nükleer Santralinin tekrar tekrar düşünülmesi ve vazgeçilmesi gerektiğini gösteren bir doğa olayıdır. Her yerde Akkuyu lokasyonunun devlet tarafından düşük deprem riski taşıdığı için seçildiğinden bahsediliyor.
özellikle mersini korkutan deprem. nükleere karşı çıkınca da vatan haini ilan ediliyoruz.
bu arada hazır mersinliler burada toplanmışken: (bkz: 31 temmuz mersin tantuni zirvesi)