bugün

Sozlukte bulunan 3 kadin yazara 600 tane erkek sozluk yazarinin asılması olayidir.

Yazik olm ya cok yazik size.
erkekseniz tek tek gelin diye söylettirir.
Gram hesabı.
bir Türkiye gerçeğidir. Modern tepki verirsek:
Avrupa'da böyle mi efendim...
santim hesabiyla istanbulu bastan basa dolasir.
3 kadinin 600 erkegin burnuna halka takmasi olayidir. Ayi gibi oynatirlar. Nick altinda sevimlilikler, gulucukler, romantiklesmeler, kibarlasmalar, espriler calisip gelmeler. 5 para etmezsiniz. Bunu kullanan kadinlar ise ... tobe tobe sinirlendim.

Al abi snickers ye.
Ohh iyi geldi.
1 kadına 200 erkek düşmektedir bu denkleme göre.
Istemeyenin payini alabilecegim denklem diye saka yapabilecegim denklem.
(bkz: çok asılma elinde kalır)
Tırnağı bile altın hesabıdır.
Ahlak sistemi bataklığının korkunç portresidir.
bahsi gecen olay mühendislik fakültelerinde her gün rahatlıkla karşılaşabileceğiniz bir durumdur.
kadın başına iki yüz erkek asılmaktadır.
sokakta ayni sekilde 600 kisi 3 kiza asilsa sozlukte 100lerce entry ve baslikla dalga gecilecek olaydir. ama burada yapilinca normaldir. toplumun kanayan yarasidir. 3 kizi sozlukten cikardigin anda sozlulugun batmasi anlamini tasimaktadir.
sözlük kızlarının kendileri ile muhabbet eden ve konuşanları asılıyor sanmasından doğan olaylardır. he amk başka işimiz yok hiç görmediğim sadece yazdıklarından fikir sahibi olduğum kızı ayarlayacağım. kaldı ki istesem elimde gezdiririm. ama artık büyüyün de şu herkesi herkes gibi sanmayın.
ilginc bir olaydir.

@18

al amk muhalefet geldi bu hepimizi eksiler simdi kacin.

edit: ozelden mesaj atti soz verdi hic birimizi eksilemeyecekmis. ozur diledi af diledi, el etek optu falan..
erkek başına 250 gram kız düşmektedir. yeterli.
inci sözlükte erkek başına 100 erkek düşüyor burası daha iyi.
madımak olayından sonra en talihsiz olaydır. alın benim payım sizin olsun, zaten 1.5 gram.

(bkz: Tüh allah cezanızı vermesin)

(bkz: anan hariç de)
Endustri meslek liselerinde geçerli olan hadise.
çokta meraklıydık deliğinize aman aman...

ne kadar çok hoşlarına gitmiştir ki içlerinin yağları erimektedir.

bunu burda yazanların reelde kovboy sevgililerinin olması en içler acısı durumdur.
mühendislik fakültesi hikayesidir.
her yılbaşında taksimde gerçekleşen olaydır.

ulan bunun olacağını bile bile gidiyorsunuz oraya. zaten yüzlerce hayvanın oraya gideceği belli. tacize uğrayınca da mağdur olduklarını söylerler.