bugün

nedense şikecileri ilgilendirir olmuştur. adamların avrupa macerası trabzonspor'la galatasaray'dan ibaret. *
trabzon'un yenmesi istenen maçtır. böylece italyanlara 2 günde 2 darbe vermiş olacağız.

galatasaray: notluyum.

edit: kim eksiliyor anlamadım. sözlükte del piero'lar, buffon'lar mı var?
edit2: yeni fark ettim. darbe vermek nedir.*darbe vurmak olacak o.
avrupa'ya gidemeyenlerin merakla izleyecek olduğu maç.

Rakibine çamur atacağına desteklediğin takımdaki çamurları temizle derler adama.
trabzona başarılar dilediğim maçtır.
lazio yu 3-2 yeneceğimiz maç. ayrıca hiç gerei düşmeyeceğimiz maç. bizi geriden izleyecekler.
(bkz: hayal dünyası)

allah yolunuzu açık etsun uşaklar.
grup liderliği açısından son derece önemli maç. umarım italyanları eli boş göndeririz.

oyna, dik oyna!

görsel

yapılacak bir şey yok canınız sağ olsun diyeceğim de; yapılacak çok şey var be oğlum. ama yine de canınız sağ olsun. lazio karşısında alınan beraberliğe üzüldüğümüz için bile çok şeyi hak ediyorsunuz.
klose'nin bu sezon fazla performans gösterebileceğini sanmadığımdan trabzonspor'un aldığı gazlarla yoluna devam etmesini ümit ettiğim karsılasmadır. şampiyonluk da verilirse fazla tutamazlar bu takımı.
(bkz: 5 te devre 10 da biter)
bugün saat 20:00'da ntv'den yayınlanacak olan karşılaşmadır.

grubun en favori takımına karşı bir mücadele olacağından en kötü ihtimalle beraberlik güzel bir sonuç olur.
umarım daha fazla yabancı oyuncu ile değil daha fazla türk futbolcu ile her türlü sonuca açık oluruz.

skor tahminim

sosyal sigortalar lazio-2
trabzonspor-2-1-2-1-1!!!1!-2

oyna dik oyna !
biz galatasaraylıların trabzonsporumuzu gönülden destekleyeceği maç.

edit: bunun nesine eksi verdiniz amk?!
maç sonucu 0-0
hiç gol olmayacak gibi duruyor. olsa bile lazio atar.

EDiT: MAÇ BAŞLADI HEMEN GOLOLDU ÜZERiNE 2 OLDU.. BiR DAHA AĞZIMI AÇMAM .
aferin lan trabzon derken insanı allah belanı versin trabzon'a getirmek önemli bir meziyet olsa gerek.

not: romalıyım. perihanla bir akrabalığım yok.
adriaaan. 2 oldu la.

edit: ulan entry giricem diye golü göremedim. insan gol sesini duyunca önce bi televizyona bakar dimi ama.
affınıza sığınarak söylüyorum, trabzonspor'un lazio'nun mınna koyduğu maçtır. *
Ahiretten vurdu herif. Helal olsun.

Haydi hamsiler.
güncel Önemli Başlıklar