bugün

bu saçmalıga bir son vermek için elzem olan durumdur.

farklı bir noktadan girip bu konuya da deginecegim, geçenlerde selçuk inan içki falan içmişti bilen bilir beni de ilgilendirmez kimseye reklam etmedigi sürece içsin ama dikkat edin buna yönelik tepkilere ki ben de tepki verilmesine karşıyım hep bir agızdan 3 büyükler taraftarı destek çıktı..

vay efendim ne karışıyor muşsunuz, güzel içmişmiş falan, ben de karışılmaması taraftarıyım ama allah aşkına bu kadar dandik bir konuda birleşecek kadar aranızda nasıl bir düşmanlık var..

ulan adamları bir araya getiren tek şey içki bu..

aslında aralarında bir farkta yok,klişe olacak ama bir rangersle celtic degil takımlar onlar arasında bir mezhep kavgası var aynı şekilde barca ve real arasında bir bölücülük ayrımı var..

ulan bunlar da o da yok.

üçünü de yöneten bir holding dolaylı yoldan yöneten..

anlamıyorum demek ki tüm kavgayı kargaşayı çıkaran bu holding..

bakın eski yeşilçam filmlerine adamlar pinkige gider gibi kol kola maç izlemeye gidiyorlar..

peki nedir bu adamları birbirine düşüren..

milli olmalı artık bu kulüpler nasıl oluyorsa olsun..

mk 3 tane kulübü birbirine girdirerek hala bir şeylere kazanacagını sanan salaklar var, lan geçti o 3 f dönemleri.

derhal bu konuya el atılmalı..

üç kulübün de yönetim kademesine halktan insanlar gidemiyor.. halkı geçtim amerikalılar yönetsin daha iyi mk.

hiç degilse onlar kaostan kavgadan degil seyir zevkinin yüksekliginden medet umup ordan para kazanmaya çalışıyorlar.. kavga çıkmıyor mu maçlarında çıkıyor ama hiç bir salak taraftar bilenip karşı takımın taraftarına gider yapmıyor..