bugün

Birayı bira yapan özelliklerden biridir. Ile de bira olsun ister çamur dan olsun.
1 bira içip 3 bira kadar işemekten evladır.
geri kalan 2 bardağın beyne gittiğini gösterir.
bira şişesine işediğiniz takdirde totalde dört bira içmiş olursunuz. kafalar.
Evdeyken sorun olmaz da mekanda isen 2.biradan sonra her 15 dakikada bir tuvalete kalkmaya sebep olur. işini halleder tam yerine oturursun Ve az sonra bir hareketlenme olur, bacaklarını kasmaya, Olduğun yerde yamulmaya başlarsın.
biradan soğutan olaydır. evet.
insanın yahut insanımsının kendi bünyesinin bileceği iştir.
biranın sıçılması diye de bir durum vardır, tek boşaltım organı böbrek değildir.

ayrıca biranın muhteviyatı olan su da vicut tarafından tutulmuş olabilir. ve de ayrıca alkol almanın amacı kafanın güzelleşmesidir. şu kadar içtim, bu kadar işedim, o kadar sıçtım mantığıyla alkol alınmaz. hastanede bile giren/çıkan izlemi bu kadar sıkı değil, n'apıyonuz olm?
sahi lan nereye gitti bu 2 şişe diye şaşkınlık veren durumdur hocam.
yalancıdır. çünkü 1 bira içip 1 bira işemiştir.

birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar. efesten yapılan açıklama herşeyi gözler önüne seriyor.

http://img510.imageshack....g510/9879/dsc06203ga2.jpg
halk ağzıyla tanımlayacak olursak diğer iki biranın acil durumlar için stok yapılmasına verilen addır.
fifonun işlemesidir. hamallıktır ya.açınız tekirdağı lütfen..
oha hala birisi çıkıp "bira ameleliktir" dememiş lan. harbiden çok düşük bu sözlüğün yaş ortalaması.
girenle çıkan farklıdır..
3 te birini vergi olarak türk kara sularına bırakmaktır.
gerisini ertesi sabah göbek bölgesinde görmek mümkündür, ancak bu biraseverleri ürkütmemelidir. bira göbeği iyidir, zengin gösterir. ayrıca kötü oldugu, zengin göstermediği isviçreli bilimadamlarınca kanıtlansa bile bunların hiçbiri bira içmemek için sebep değildir, olmamalıdır. hadi bakalım şurdan iki bira bi vinston kap gel bana hatta.
her 3 biradan 2'sini terle atan kişinin işidir.
vıcık vıcık terler lan bu adam. derhal 3-4 tane böbrek taktırmalıdır bence..
böbrek tübüllerinden su ve mineral geri emilimi olduğunu düşünülünce çok da şarşırılmaması gerekir.
(bkz: hipervolemi)
sadece 1 bira içildiğinin, diğer içilenlerin bira olmadığının göstergesidir.*
-abi napıyon orda?
+işiyom lan, görmüyon mu?
-onu anladım da tuvalet varken neden bira şişesi abi?
+o bir ölçüt. 3 bira içtim, bakıyım ne kadar işicem. sözlüğe yazıcam olm!
yaz sıcaklarında plajda yanarken içilen biralar sonucu yaşanılan olaydır, gerisi ter olarak akıp gitmektedir.
içme hızıyla doğru orantılı bir olgudur...
Kontrollü içmektir....
birayı içerde damıtıp alkolden yüksek verim alınmasıdır.
(bkz: damıttım ben onu)