bugün

Ulke ekonomisine yaptiklari katki goz onunde bulundurularak direkten donmeleri saglandi. Uretim fos, istihdam zort, ihracat cırt olunca ozel tv'lerin kazanclarina engel olmayalim bari diye dusunen hukumet khk' da bile nasil kivirilacagini ogretmistir bize.. bira bardagini buzlamayan tv kanalina 150 bin tl ceza kesen rtuk adli rasat kurumunun turk aile yapisina cuk oturan moda yarismalari ve evlilik programlarina dostlar cezada gorsun ayarindaki kulak cekmeleri, nedense bu programlarin rezalet cizgisine herhangi bir etki etmemekte.. en son khk sacmaligi, lise son sinifta fem dershanesine gitmis olma gafletinde bulunan ogretmeni ihrac etmek yerine herkesi ilgilendiren bir hayirli ise imza atti diye sevindik ki, 'yok o madde sadece kucuk bir duzenleme getiriyor' aciklamalari yapildi. Biz de saf saf bu ulkenin adam olacagini dusunuyoruz iste.
Yalan olmuş tek doğru harekettir. Şu yalloi akp yi iki konuda alkışlamıştım birisi buydu bir diğeride konyaya gittiğimde belediyesinin çok çalışkan olduğunu farketmemdi. Buda yalan oldu zaten tek bi şey kaldı oda konya.
hangi kodamanlar bu programlardan para götürüyorsa yalan olmuştur.
ama bunlar hani kalkmıştı. hâlâ yayınlanıyor aq mk mkkkk
Zuhal topal ve esra erol var şuan hem de canlı.
alacakları ceza kazandıklarından daha düşük demek ki.
ya da khk'yı yayınlayanların cebini doldurur yine yanına döneriz dediler.
ulan yeter artık amk. hani bitecekti lan amına kodumun programları.
kaldırılmasın la bazen tv de bi halt olmuyor, komedi niyetine izliyoruz.
Ha ha ha.
Hani kaldırılmıştı amk. Cırtlak sesli karının biri şarkı söylemeye başlamış show da.
seda sayan başladı bile.
umurumda değil ... yabancı dizi yayınlayan siteleri kapatmasınlar yeter bana ...
bence gereksiz oldu arada annemle izleyip durum değerlendirmesi yapıyorduk. *
(bkz: #36488655)
hala devam ediyor trollendik sanırım.
Kanun hükmünde kararname ile yayınlarının yasaklanması yerine TBMM'den geçseydi daha demokratik olurdu ancak bu saatten sonra iş işten geçmiştir. toplumda "sıra x'e gelirse" endişesi başlamıştır ve bu iyi değildir.

bu tür programları seyretmesem de bu tür yayınların kıskaca alınması, ileride başımızı ağrıtacak olaylarla karşılaşacağımızı gösterir. Televizyonlarda naklen evlendirmeye sıcak bakmıyorum fakat bu sarı öküz olabilir.

düzeltme ve özür: yanlış alarm tespit edilmiş, söz konusu programların hala yayında olduğu bilgisi alınmıştır.
Ne kalkması be devam.
tek başına bize bi faydası olmaz.
kanallara izleyicinin çok olduğu saatlerde belgesel yayınlama, bilim kültür programı yayınlama, müzik programı yayınlama zorunluluğu getirilmelidir.

arkadaş kanallar öyle bir hale geldiki bırak izleyicinin coğunluğunun dahil olduğu ortaokul seviyesini, sanki ilkokul 1 seviyesine hitap ediyorlar.
Anlama özürlü millet lafı şeyinden anlamış.
(bkz: hemen kalktı yalnız)
görsel
Evlilik programları kaldırılmamıştır KHK yeterince açık buyrun http://www.bizimhaber.net...hk-ile-yasaklandi-mi.html
Ne olacak Zu halimiz ? Esra'rengiz ,sessiz Seda'sız bir şekilde KAPATILDIK.

#evlilikprogramlarıonurumuzdur
açtım, baktım, kalkmamış.
bu zamana kadar evlenemeyenlerin ömür boyu evde kalmasına neden olacaktır. geçmiş olsun.