bugün

spor toto süper lig 13. hafta karşılaşması.
BEŞiKTAŞIMIZIN ALACAGI MAÇTIR.BU ARADA BEN 2035 YILINA BAŞLIK KAPATTIM. EMEKLi OLUNCA SÖZLÜKTE HAVAM OLUR.
aksihar'ın gerekeni yapacağı maç. evet.
akhisarın şikeci takıma ayakta gömeceği maç. beşiktaş gene haksız penaltı alır bu maçta da. evet.
inşallah beşiktaşımın yeneceği maç olacaktır. ama eksikler ve yorgunluk düşündürmüyor değil.
Penaltı veya 90+ golü olacak.
at fava bekle...
boş yere şiketaş demiyoruz...
beşiktaşın akhisardan daha çok,lider olmasını çekemeyen sarılılara koyacağı maç.
beşiktaş'ın farklı alacağı maçtır. iddia oynayanlar ona göre oynasın derim.
beşiktaş ımın yüne başakşehirden koyup kadıköy ve seyrantepe den ses getireceği karşılaşma.
şanlı akhisar belediyespor kulübümüzün kolay beşiktaş karşısında zorlanmayacağı maç..

şampiyon olmaya geliyoruz bekle bizi beşiktaş.

sonuç: akhisar gençlik kulübümüz, kolay beşiktaş karşısında zorlanmadı.. puanımız 25 e yükseldi..
Beşiktaşın 11 i :
Tolga Zengin, Beck, Rhodolfo, Tosic, ismail, Atiba, Sosa, Oğuzhan, Quaresma, Olcay, Gomez.

Tosic bugün kendi kalene gol atma lütfen. Son maçtaki oyununu bekliyoruz.
skor tahminim 3-1 Beşiktaş lehine olan maç.
beşiktaş'ın amatör liglerde bile yapılmayacak bir savunma hatası ile kalesinde ilk golü görmesi ile başlayan maç.

böyle savunmanın amk afedersin.
Quaresma boş kaleye kaçırdı.Bir Fenerbahçeli olarak beşiktaşın maçları en keyifli maçlardır diyorum.Hızlı oyun bol pozisyon daha ne olsun.
maçta tek kaleci olduğuna göre devrelik olmalı. ikinci yarı lukac beşiktaşın kalesine geçmeli.
tolga zengin denen zat-ı muhterem rakip takımda olsaydı, ilk yarı 4-0 öndeydik öyle bir maç oluyor efendim..
kaleci transferinin kesinlik kazandığı futbol karşılaşması.
galatasaray'ın f.body'si akhisar'ın hayvan gibi savunma yaptığı maç. iki kere geldiler ikisi de gol oldu, abartmıyorum 2 kere geldiler.
maçın özeti elalemin takımı bok gibi oynar ama kalecileri maç kurtarır. biz kıçımızı yırtarız ama kalecimiz maç verir. Akhisar'ın bizim kaleye uğradığı yok ama skor 2-0. biz rakip kaleden çıkmıyoruz ama gol yok. niye? çünkü adamların kalecileri işini, yani kaleciliği yapıyor, savunmaları keko gibi çalım yemiyor, konsantreler. istediğin kadar iyi takım ol, basit hatalarla şampiyon olamazsın.
beşiktaş'ın kullandığı kornerden gol beklemek, türkiye'de hukukun üstünlüğünü beklemek gibi bir şey. kornerlerde boşuna umutlanmayın
şenol güneş şu an cihat ile temasa geçmiştir. "cihat sen çok büyük hoca olacaksın beşiktaş'a sen geleceksin benden sonra" diye bağlıyodur.
Tolgayı bu mactan sonra yedek devre arasında Günayı sokmaları gerekiyor. Transfer arasındada tolgayı yollama ve yeni kaliteli yabanci kaleci almaları gerekiyor. Böyle saç yoldurucu goller yiyen kalecinin işi yok beşiktas gibi büyük bir takımda.
inşallah besiktas yine cevirir maçı...
quaresma nın allahını kaybettigi maç.
Barış şimşek devre arasında ayarı alır. Bu maçı beşiktaş 4-2 alır. Demedi demeyin...Gs ordu maçı da böyleydi.
Töre ve Cenk Tosun in
Sosa ve Olcay out.