bugün

hasan ali mazotu fazla aldığı ve beygir gibi koştuğu için 90 dakikayı tamamlayamadı, sakatlandı çıktı.
anlaşılan o ki fenerli futbolcular bazı hedef maçlar seçip, böyle oynayıp taraftarı tribünlere çekmeye çalışacaklar. bu da o maçlardan biri oldu. herifler baya baya toparlandı. ben uzun zamandır bu kadar basan, ısıran takım görmedim. şampiyonlar ligi finali oynar gibi..
ismail Köybaşı ismindeki garip bir futbolcunun oynadığı maç.
1-0 kazandığımız maçtır.
Valla bu Hasan ali yi çok seviyorum lan. Çok temiz bir yüreği oldugunu dusunuyorum.
Son 2 yıldan beri ilk defa bu kadar istekli ruhlu bir fenerbahçe vardı.

90 dakika boyunca koşan savaşan bir takım vardı.Lens inanılmaz ötesiydi. herkes çok iyiydi bugün.
Umarım böyle devam ederiz.Feyenoord top oynamadı valla ya.

Demekki istek olunca her şey çok daha farklı oluyor.özlemişim şöyle fenerbahçe maçı izlemeyi.
çok şükür. uzun zamandır görmediğimiz istekli, tutkulu fenerbahçeyi bu maçta gördük.
skorlar daha farklı olabilirdi, berabere bile bitebilirdi ancak fenerbahçe hep böyle oynasın gerekirse yenilsin sorun değil.
emenike iyiydi son dakikalarda şımarmaya başlamıştı çıkması mantıklı oldu.
ozan kendine geliyor ama arada yine mallık yapmıyor değil.
en iyi transfer olarak gördüğüm lens daha ne yapsın diyorum.

teşekkürler fenerbahçem.
Ne yazık ki fenerbahçenin yendiği maç.
ozan neden oynar bi takımda, sanki adam eksik maça zoraki gelmiş gibi. adam milli takımda bile oynuyor.
ilk yarı "ulan koya koya gidiyoruz iyiyiz ha" derken ikinci yarı Bilal'in girmesiyle bana "çk krktm hüsnü bzi skicekler die çk krktm*" tepkileri verdirten maç. Feyenoord ciddi anlamda ikinci yarı tehlikeli olsa da fazla gol fırsatı bulamamamalarının sayesinde 1-0 Fener üstünlüğü ile biten maç.
fenerbahçemin kadıköyün anlamını hatırlattığı maç.
feyenord ciddi bir takım ve fakat karşısında daha ciddi bir takım var. manu maçlarından puan alabilirsek gruptan çıkma olasılığımız oldukça yüksek.
tebrikler
Maç sonrası basın toplantısında ilginç bir tercüman bulunan müsabaka.

feyenoord hocası için flemenkçe bilen tercüman bulmuşlar ama kız ya heyecanlı ya ilk kez bu işi yapıyor yada futbol terimlerini bilmiyor. Van bronckhorst kıza dehşet içinde bakıyor tercüme yaparken. En son ingilizce bilen bir gazeteci hocaya ben ingilizce sorayım mı dedi adamın gözü parladı tabi ki dedi. ingilizce anlaştılar.
robin'in zihnen bittiğini de gördüğüm maç. bir dünya yıldızı acınacak halde. demek ki neymiş, alex ve hagi büyük adammış.
fenerbahçe'nin grupta 3. olacağını garantilediği maç. feyenoord bir sonraki maçta böyle olmaz.
fener bu dicki tutmalı.
Yeni sezonun en doyurucu futbolu oynanmıştır.