bugün

olimpiyat stadı'nda izleyeceğim ve çıkarmadan 4 atarız dediğim maçtır.
gidip izleyecegim maçtır. beşiktaş acımayacak.
0-0 bitecek maçtır. tromsö turu geçecek.
beşiktaş'ın şov yapacağı maçtır. en az 4.
uefa avrupa ligi rovanş maçı. aynı zamanda; Beşiktaş'ın tuhaf isimli takımı, kevgire çevireceğine inandığım maçtır. 5 olsun türkiye'nin olsun.
3-0 sikeceğimiz maç. *
tek büyüğün galatasaray olduğunu kanıtlayan maç. fenerbahçe arsenal'e, beşiktaş trömsö'ye kaybeder. kazanan sadece galatasaraydır.
Tek buyuk galatasaray diyen kediler 2005 yilini unutmus.
Biz tromso yu sizinle tanidik lan.

Kartalim 3 atar 1 sayar.
bundan 8 sene evvel tromsö faciasını yaşayan umutzede renklilerin kafasını alacağı maçtır.

handikap oynayın gençler.
tromso mudur ne karın ağrısıdır beşiktaşın hallaç pamuğuna çevireceği maçtır.
tirübünlere bakmaktan maç yapamazlar zaten kolay mı 70. 000 beşiktaş aşığı yeni rekorlar gelebilir.
beşiktaşın tromsönün götüne pamuk tıkıycağı maçtır.
taraftarı olmadığım kulübümüzün turu geçeceğine inandığım maç.
kale arkasında 15 tl karşılığında yerimi alacağım derbi. hem biletler ucuz, hem ertesi gün tatil hem de evime yakın aminüm.
direnin gezidaşlar, 6s'yi patlatan tromsö'yü birlikte kanırtmaya geliyoruz.
bir galatasaraylı olarak doğu tribününde yerimi alacağım maçtır.

Not: 2 doğu alt biletim var. 2 doğu üstle takas etmek isterim. ilgilenenler pm.
boşuna oynanacağı bilinen maç. buna rağmen umarım ulaşımda sıkıntı çekmeyecek herkes beşiktaş'a destek olur. bilet fiyatları sudan ucuz zaten aminüm.
ikinci bir valerenga olmamasi dilegimiz. yok 3 atariz 5 atariz diyen amigolara duyrulur, top yuvarlaktir,
bilet isteyen arkadaslarin 10 dakika icinde bana pm atmasi grteken mac... bilet almaya gidiyorum.raad ol format karaborsa degil
istiyosa beşiktaş 10 atsın. Yine de gidemeyeceği avrupa ligi eleme maçı. üzgünüm bjk'liler eksilemeye gerek yok, gerçek böyle..
Geçen hafta kuponları yırttıran BJK'ın, bu sefer bizi köşe edeceğini düşündüğüm karşılaşma. Hayır yenemezlerse çok ayıp.
Beşiktaşın da cas cezası onanacağı için oynamasının formaliteden öteye gitmeyeceği uefa avrupa ligi play-off rövanş maçı.
Aslında Beşiktaş'ın kabus savunması ve kaliteli golcü eksiğinden dolayı Beşiktaş için zor olacak maç.
d-smart'ın canlı yayınlayacağı maç. ve halen daha iç saha maçlarını açık kanaldan buluruz diye ümit eden saksağanlar var bu memlekette ona yanıyorum. huuuoppp kime diyom ben! bu amk futbolunda para dönüyor artık bütün dünyada amcık kuşları.
banko 3,5 üst maçıdır.
oranı da 2,50 dir. kaçırmayın.
bahçeşehir-esenkentte oturup nasıl gideceğini kara kara düşünenlere yardımcı olabileceğim maçtır.
tromsö nün öküz gibi kapanacağı maçtır.