bugün

kenarda çok iyi çekirdek yer küfrederim lan beni de alın.
bu maçta oynayacak yazarların gözüme girmesi gerekiyor, takım elbisemle sinirli tavırlarımla orada olacağım hatayı kabul etmeyen bir yapım var. maç sonrası konuşmam için ;

(bkz: what can i do sometimes)
gizlice gelip seyredip uludağ sözlük a milli futbol takımına seçebilirim. performansınızı yüksek tutun.
eğer yer varsa yer almak isteyeceğim karşılaşma.
meydan sözlükle yapmış olduğumuz maçtaki sıcak ortamı görmüş olmamdan mütevellit imkanı olan herkesin gitmesini tavsiye edeceğim organizasyondur. Kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bi ortam olacaktır kesinlikle.
organizasyon arefesinde kimseden ses çıkmadığı için korktuğum organizasyon.

- ekecek misiniz lan hepiniz?
- gök mavi formasıyla halı sahada tek başına bekleyen adam olmak istemiyorum lan, bari görüntü çekip yayınlamayın, kendiniz olun amk inci olmayın.
- halihazırda oynanan maçlardan birine girerim. (beni de alın abi.) yani size ihtiyacım yok.
- şşt obi, tırstın mı len? ( dün parada anlaşamadık şike işi yattı beyler, kesin iyi oynuyorum)
- chessplayer, satranç spor filan değil olum, kalk biraz pas çalış; daha bana fernandes pasları atıcan.
metroyla gidilebiliyor sahaya. hem zengin yazarlar gelecekmiş, maçtan sonra arabalarıyla cipleriyle bırakacaklarmış lan biz fakirleri. gelin olum.
kadrolar belli olduktan sonra gördüğüm zirve. kaleci yoksa gelirim panpalar :(
hayatadamı'nın garanti gelmesi gereken organizasyon.

- olum gel lan, kaleciler halısahanın nimetidir.
Katılmak için can attığım lakin aramızda sıradağlar, denizler olmasından mütevellit teşrif edemediğim organizasyondur. Ama yakındır. Önümüzdeki maçlara bakacaz.
bapstep'in talihsiz açıklamaları nedeniyle kadın taraftarların gözünü korkutan organizasyon.

- gelin gelin, adam kaslı bir şey de çıkabilir.
ponpon kız olarak katılmayacağım zirve.*
Uludağ sporun dramatik bir şekilde 6-3 kaybettiği müsabaka olmuştur. Maçta iki kez öne geçen uldağsporumuz maç 2-1 üstünlüğünde gitmekte iken ardı ardına yediği talihsiz goller neticesinde (-ki bu gollerin bir çoğunu ben yedim) yenilgi doğal olarak kaçınılmaz oldu. oyun tarzımız ve stratejimiz berbat ötesiydi. birbirimizden kopuk oynadık. lakin Hangi oyun tarzıyla oynarsak oynayalım, orta saha ve defansın hücuma katkısına muhakkak ihtiyacımız var. Bu günümüzün halı saha futbol tarzı böyle olmak zorunda. Ofansa destek olmayan defans, defansa destek olmayan ofansın futbol gereklerini yerine getirdiğinden bahsedemeyiz. velhasılı kelam rakibimizi tebrik ediyor bir daha ki organizasyonda yırtıcı, dağıtıcı ve yaratıcı bir forvet olarak oynamak istediğimi beyan ediyorum.
geleceğini söyleyip ismini yazdıran, 12 tane adamı sik gibi bekletip gelmeyeceğeni haber dahi vermeyen sözünün eri arkadaşları kınadığımız, keyifli, centilmence ve sıkıntısız geçen hoş bir organizasyon olmuştur.

devamı gelecektir.
Çoğu birbirlerini ilk defa gören, ilk ortak noktaları futbol oynamak ve uludağ sözlük'te yazarlık yapmak olan, kültürlü, medeni, dostane insanların biraraya gelmesinde büyük katkısı olan aposevmezsolsever kardeşimize teşekkür ederiz. saha iÇine dönersek; oyun tarzında sıkıntı olması Çok normaldi, oynadıkÇa birbirimizi tanıdıkÇa daha akıcı ve seri oynanır sanırım. devamını bekliyoruz.
Bir zamanlar usbgl

2.sezon 8 takım vardı. Turnuva bitmesine yakın 4 takım kaldı. Böyle bir potansiyel var ise el atın, canlandırın. Kadroları tekrardan kuralım...
sahanın en iyilerinden birinin bumbada olduğu bir maç idi. *
(bkz: defansın bel kemiği)