bugün

son kullanma tarihi geçmiş evde kalıp küflenmiş kızdır. anası babası turşusunu kursada yenmez.
seçicidir.
başak, kova ve yay burcu kadınları bunun en büyük adayıdır.
Rahatlıkla diyebiliriz ki evde kalmıştır. Evet.
29 yaşında bekar bir anadolu erkeğe olaraktan kendisiyle danışabiliriz. döşüm de gıllı hem.
belki de mutluluğun iksirini bulmuştur.
(bkz: bekarlık sultanlıktır)
Büyük ihtimalle bir buçuk sene sonra ben.

O değil de gelip kadınla domatesi bir tutanlar olmuş agshsj. Bu zihniyet yüzünden evlenmiyordur belki de. Kadın kapılacak bir şey değildir, bir aklı ve iradesi vardır.

Ne mutlu kendini böylelerine kaptırmayan kadınlara.
tanışabiliriz bekliyorum msj.:)
Evlilik zamanı gelip çatan kiz. Geç kalmamalı.
28 yaşında bir çüklü olarak doğrusunu söylemek gerekirse sıkıntılı bulduğum tipler.

geçenlerde kendimden yaşça büyük, tavsiye konusunda hafize ana standartlarını zorlayan biri tarafından bana çok da iyi, çok da matah bir tavsiye verildi. konunun "evlenecek insan bulma" mevzusuna gelmesiyle birlikte, ben altın çağımın 20-25 yaş arasında olduğunu ve artık tanıştığım kadınların hiçbirinin evlenilecek kadın statüsünde olmadığını söylediğimde şunu demişti, "domatesin iyisini almak istiyorsan, pazara sabah saatlerinde gideceksin. eğer ki öğleden sonra pazara gidersen, domatesin iyileri sabahtan hep seçilmiş olacağından sana çürüğü, problemlisi denk gelir. kadınlar da pazardaki domates gibidir."

bence de kadınlar pazardaki domates gibi. 25 yaşına kadar kapılmamışsa zihnen bir çürüğü vardır bana göre. ha ben çok mu normalim? hayır.

bu da böyle bir anımdır.

geberin.
evde kalmış kızdır.ancak evinde odasında kendini Parmaklar...
Burun damgayı vurun.
Rahat bırakın insanları size ne amına koduklarım.
Kariyerin yanında çay da yapıyor . Siz rahat olun.
işini bilen kızdır. Hayata ve evliliğe daha sağlam adımlarla ilerler. Fiziken genç fikren olgundur.
(bkz: evlilik ne yağğ)
alt komşumuz nikah memuru.
Yıldırım bile yaparız.
gelsin beni bulsun.*
not: yaş ortalaması 20 olan Sözlükte varsa eğer, baş tacıdır.
Samsunlu değilse;
mesaj ondan, nikah benden.*
4 sene sonra olacağımdır.
olmaması gerek aslında. 35' ten sonra kaporta çöküyor zaten.
gayet normaldir. henüz aşık olmamıştır.
evlenmek için ideal eşi bulamadığı yalanıyla kendini avutan insan.
şu hikayeyi 2-3 senedir bir fiil duymak zorunda olan kızdır.
(bkz: gül bahçesi)
18 yaşında evlenip 19unda kucağına çocuğunu alıp çok büyük bir iş yapmış gibi gururla, kolunda bir kilo altın bilezikle gezen kuzenleri tarafından acıyan gözlerle bakılan "kalık" kızdır. ulan en azından daha ergen iken "koca kocaa" diye tutuşup evden kaçmamış, kalık malık siz kendinize bakın, gidin de bebeklerinizin sümüklerini silin.
28 yaşında bekar kız (tanım) : 28 yaşında, henüz evlenmemiş olan, kimliğinde medeni durumu bölümüne "bekar" yazan kızımızdır.
liseyi bitirip hemen evlenen kadınların yanında anormal dursa bile, normal olan kızdır.
evlenmiş olmak için evlenmeyi reddetmiş, kafasındakileri tamamladığında "belki" hazır olacak kızdır.