bugün

Şampiyonlar ligi grup maçı.

Tsi: 23:00
juve tecavüz eder. üzgünüm barça, seni çok severim ama bi sikim olmaz bu kadrodan.
Merih Demiral'ın ilk 11 de başladığı maç.
Messi'ye gol yok.
Juventus bu salak saçma barça'ya nasıl 3 tane atamıyor anlamıyorum. Messi top oynamıyor resmen yenilmek için.
Alvaro morata'nın attığı 3 gol de ofsayt yüzünden iptal oldu hem de kıl payı.
Yarın tatil maç izleriz keyif ederiz dedik uykum geldi amk. Evet.
Bir kuponda 1/0 verdim o yattı.digerinde 0 verdim , umarım tutar.morata birde ofsayt olmayan bir gol at.
insan istiyor ki heyecanlı bir maç olsun ama yok, gram zevk yoktu maçta. Her zaman defansların içinden geçen messi artık korkuyor mu yoksa koeman öyle mi istiyor bilmiyorum; sürekli aldığı gibi pas veriyor. Eski messi yok. Resmen insanları da sevenlerini de hayal kırıklığına uğratıyor. Yani sen messi'sin, bu maç rahat tek başına gitse hattrick yapmıştı ama aldığı gibi pas verdi hatta oyunu yumuşattı. Geri pas yaptı. Umarım eve gidince izler kendini ve utanır. Zira o olmasa da sonuç böyle biterdi zaten.
Onun dışında juventus'un bu barcelonaya en az 3 gol atması lazımdı. Ronaldo olsa cidden farklı olurdu. Ronaldo'nun etkisi çok iyi olurdu.
Önceden sırf yeteneğinden ve başarılarından dolayı messi derdim, şimdi kesinlikle ronaldo diyorum. Messi kendi kendini bitirmeye oynuyor.
Barcelona 278 TL kaybetmeme neden olmuştur.
Barcelona 278 TL kaybetmeme neden olmuştur.