merak etmeyin ramazan çıksın bayran tatili bitsin sevgili başbakanımız kanınızı yerde koymayacak ama önce tatilini bitirmesi gerekiyor.
hepsini bir araya toplayıp şehit ailelerinin ellerine vereceksin, cezalarını muallakta kalan hukuk ve adalet sistemi değil içi yanan anneler babalar verecek. bakın ozaman her şehdimizin ruhu birkez daha şad olacak.
sabrımız taştı diyen bayramdan sonrasını bekleyen bir başbakanın derhal gerekenin yapılması emrini vermesi gereken türkiye'yi yasa boğmuş saldırıdır.
şike haberleri kadar önemli olmayan haberdir. nedende ali koç'un açıklamalarını anında son dakika haberi olarak yayınlayan, flaş haber diye geçen kanallar bunu yayınlama zahmetine girmemiştir. belki akşam haberlerinde izleyebiliriz...

ve yıl olmuş 2011, hala mayınlardan şehit düşen askerler var. allah rahmet eylesin.
üç evladımız şehit düşmüştür.

neden?
çünkü intikal yapıyorlardır.
neden?
çünkü hala savunmadalardır.
neden?
çünkü taaruz emri verilmemektedir.
neden?
çünkü açılım var ve teröristler korunuyor.
neden?
çünkü geberen terörist oy veremez.

allah teröristlerinde, onları koruyanlarında belasını versin.
bu sorunun savaşla çözülemeyeceğini asla kabul etmeyecek şovenist tosunların "vatan sağolsun", "kahrolsun pkk", "ırak'a girelim höö" ve asker kaçağı ülkücü ergenlerin "bütün kürtler ölsün" diyerekten tepki göstereceği hadisedir efendim.

üç insan bir defa daha boş yere ölmüşlerdir.

şoven zihniyet sağolsun. daha çok insan ölür bu kafasızlıkla bu ülkede.
vatan sağ olsun..

bu sözü 12 haziran seçimlerinden bu yana her şehit için söylüyorum ki, 2.5 aylık sürede kaç defa söyledim hatırlamıyorum. ama hatırlamak istiyorum. yine saymak, ama çift haneli rakamlara ulaşmamak. şimdi bu üç evladın anasının-babasının halini düşünün. düşünün lütfen. bayram geliyor, yarın arife. bayramda mezarlar ziyaret edilecek. belki bu üç genç ölmese, anası-babası başkalarının mezarları başında dua ediyor olacaktı. şimdi ise çok farklı. evlatlarını, hayattaki en değerli varlıklarını teröre kurban verdiler. ama yine o baba çıkıp, vatan sağ olsun. bir oğlum daha olsa yine gönderirim. ben giderim. artık yeter bitsin bu terör. diyecek, ki kime diyecek? üç-beş komutan cenaze törenine katılacak, başbakan çıkıp yine şunu bunu bekliyoruz diyecek. ama bu üç can'dan daha fazlası yine gidecek.

2 gün sonra bayram, bayram geldi. teröristler, diğer bayramlar gibi bu bayramı da zehir ettiler türk milletine. bitsin artık, kahvaltı sofrasında ailemle muhabbet ederken, bir anda televizyondaki son dakika haberlerini görmek istemiyorum. herkes istemiyor. şehit anneleri, babaları, eşleri ve çocukları; hiçbirimiz bu kanın daha fazla akmasını istemiyoruz.

2 gün sonra bayram. yine teröre lanet okunacak, yine devlet büyükleri mücadelemize devam edeceğiz diye ahkam kesecek, yine bizim evlatlarımız ölecek.

vatan sağ olsun.
alıntıdır.
" Hakkari'nin Şemdinli ilçesi’nde askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen patlamada 3 asker öldü, 3 asker de yaralandı.
Edinilen bilgilere göre patlama, Şemdinli ilçesi Övenç bölgesinde meydana geldi. Askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen şiddetli patlamada, ilk bilgilere göre 3 asker öldü, 3 asker de yaralandı. Yaralı askerler Hakkari Askeri Hastanesi'ne kaldırılırken, bölgede sürdürülen operasyon devam ediyor."
antalya kemer'de ses bombası patlatılmasını unutturan haberdir. orospu çocukları işte. aa pkk ya küfretmek çaylak olma sebebi miydi?
nabza göre şerbet vermenin en güzel örneklerinden olup sözlükte dahi gerektirdiği etkiyi yapmakta olan terör olayı.
http://www.haber7.com/hab...m-olarak-kullanmislar.php
savaşta ısrar edenlerin ellerine aldığı fatura.
bayram öncesi bize yeniden hüzün vermiş hain saldırıdır. "bu iş birkaç kuru hava saldırısı ile geçiştirilecek mi?" diye sormak ister insan.
hakkari'deki hain saldırı. ilk belirlemelere göre 3 askerimiz şehit oldu.

edit: hakkari-şemdinli.
bazılarının fatura mahiyetine bir şeyleri ağzına vermemiz gerektiğini bize göstermiştir.