bugün

kimi mahalle baskıcı tiplere göre abazan, kimi seks ve alkol ile erkekliği ölçütlendirenlere göre beceriksizlik, kimi kitap kurtlarına göre aseksüelliktir. bir nevi ergenlik anları geçtikten itibaren bütün bunları yaşamak, bütün bu söylemleri üstüne almaktır.

utanmıyorum. çekinmiyorum. evet seks bir kez daha bana göre değil. ne bileyim ya. sanki tenim bana özelmiş gibi geliyor. bunun utangaçlıkla, bağnazlıkla bir alakası yok. spor salonundan çıkıp, eve gittikten sonra terli eşyalarımı makinaya başkasının atmasını istememem gibi geliyor. bu arada laf sokucu tayfaya şunları söylesem hoş olur.

1.82 boyunda 78 kilo gayet fit yapıya sahibim. aynı zamanda seks yapmıyor olmam kadınlardan hoşlanmadığım anlamına da gelmiyor.

sürekli etrafınızda olan insanların bir süre sonra dedikodu yapması geleneksel olur. evet eve geldikten sonra eğlenip güldükten sonra geceyi seks nidalarıyla bitirmeyi çalışan dişilerin bitmek bilmeyen dedikoduları. sanırım büyük çoğunluğu bana eşcinsel demiş. bunların haberini alıyorum çoğu arkadaşlarımdan. fakat onlara açık açık söyleyemiyorum. sizi sikmediğim için beni bu şekilde anlatmanız neden ??? diyemiyorum. aslında cümle kurasım gelmiyor desem yeri. kıskanıyorum kendimi.
Çok önemli aman 28 olmasın, olursun. Denilesi durum.
(bkz: denemeden bilemezsin)
her şeye rağmen olsun demeyi öğrenmiş kişi işidir.
Kullanilmayan organ zamanla korerir tezinin fazlasiyla ciddiye alinmasini gerektiren,aklimin almadigi olay. Arkadas birak 27 seneyi,1 hafta ama gote sokup bosalmasam hayat zehir oluyor. Kadin gibi bir nimetten 27 sene yararlanmamak utopik bir durum. Bari bundan sonrada kendini bozma tibete gidip manastira kapat kendini.
ördeğin adriana lima,keçinin megan fox,damacananın da britney spears olmasının nedenidir.
Cinsel hayatinda sikintilar yasayacak kisidir.
irade ister.
27 yılın patlaması çok tehlikeli olacaktır. Eşi kesinlikle kendisine bağlayamayacaktır. Tadını aldığında bütün herkesle evli olduğu halde yatacaktır. En iyisi her tadı deneyip öyle evlenmektir. Aldatmalar meydana gelmemesi için.
20 yaşındakiler için "ha gayret, 7 yıl sonra senin gibiyim" dedirtir.
rahip olabilir.
lezbiyenliği seneler sonra geçiş yapan bir kadında olabilir.
Arada bir yapmak gerek içindeki ölü spermler dökülsün . Ben demiyorum doktorlar diyor.
(bkz: kar amacı gütmeyen kuruluş).
görsel

Kaç kaç kaç.
Boşa geçen 27 sene... Yazık olmuş geçen yıllara.
heteroseksüel bir başka kadın olmaktır.
Kesinlikle dayanılmaz bi durum olsa gerek.
Daha şimdiden zor zaptoluyoruz 27 yıl nedir arkadaş ?
Böyle insanlarda var işte aramızda dolaşıyor.
"nasıl bir yokluktur?" sorusu ile cevap aranması gereken dram.
Erkeklerle sevişiyor olabilir.

Belki de aseksüeldir. Hemen acımayın bir sorun soruşturun.
Gay olabilir.
korkunç aşka düşmüştür.
dindar veya cinselligi kafasinda cok buyutmus bir erkektir. ister evlenip, ister bekar durumdayken farketmez; sevisin arkadaslar. rahat bir hayat sürmek icin yasiyorsunuz, bunun yaninda da genlerinize islemis olan soyunu devam ettirme hissini her gün yasiyorsunuz. zihniniz size en güzellerini hedef olarak koyuyor. en güzelden ziyade, en uygunu olmasina özen gösterin. gönül ister ki sevistiginiz insan ilk ve son kisi olsun. ama bu size kalmis. farkli insanlarla sevismeyi degil, sevinmenin fiili durumunun keyfini cikarin.