bugün

Gomez'in koyduğu maç. Ahhaaha ulan ya sevinçten sandalyeyi kemiriyorum oley bee.*
efsane maç goomeez.
ne maç be arkadaş.

harbi derbinin hakkı veriliyor arka arkaya gelen goller falan.
harika bir derbi izlediğimiz maç. ortada giden bir oyun var. böyle bitip beşiktaş da alabilir, berabere de bitebilir, fener 5 dakikada 2 gol atıp kazanabilir de.

bu arada van persie'nin kafası direkten döndü lan şansa bak. bu adam bir harika dostum.
Hakemin nani ve ersan' ın ikinci sarı kartlarını göstermeyip Van Persie' nin golünden önce dışarı çıkan topu kaçırarak tepki çeken bir yönetim sergilediği maç.
var mı la yeşillendirin. *
gooooooooooooooooool.

haim revivo nun pasınde milan rapaiç attı, bunu gören sabri sarıoğlu amaan banane ımyeh dedi...
Evet evet çıkmamış aynısı geçen Galatasaray karşısındada olmuştu. ne tesadüf o da gol olmuştu amk.
(bkz: istifa et amınoğlu)

rvp vs gomez. maça bak.

we have umut :(

tanım: fenerin kazanıp puan farkını açmaması gereken maç. bjk kazanabilir zaten 3. oluyorlar sorun yok.
Evet evet çıkmamış aynısı Galatasaray karşısındada olmuştu. ne tesadüf o da gol olmuştu amk.
Yalniz 10 numara mac oldu ya hayvan gibi tempo falan. Lig ustu.
beşiktaş'ın 3-2 kazandığı maç. çok hareketli ve gollü güzel bir derbi oldu. uzun zamandır böylesini pek izlememiştik. maalesef fenerbahçe'nin savunmada yaptığı hatalar maçı kaybettirdi. gomez gibi adamı ceza sahasında o kadar boş bırakırsan cezayı keser işte.

neyse bahaneye gerek yok, tebrikler beşiktaş.
Fernandaonun kacirdiğini gomez attı resmen olay bitti.
Beşiktaş' ın 3 puan ve iyi futbol, fenerbahçe' nin iyi futbol, hakemin kötü bir yönetimle tamamladığı maç. Sadece futbolu konuşacağımız günleri iple çekiyoruz.
Beşiktaş taraftarının caner'in annesine kufur etmesi dışında mükemmel olan maçtır. Fernandao'ya buradan sevgilerimi gönderiyorum. Sakızına şekil veren çenenin bağını sikeyim emi.
Fanatikligi bir kenara birakirsak hakikaten derbi gibi derbiydi. Fenerbahçeyi de tebrik etmek lazim, guzel oyun oynadilar.
Izlerken perisan oldum, manyak gibi mac izlememek lazim.
Mağlubiyeti peirera Volkan Demirel kjaer Alves caner e yazın.
Cenk o kadar otelde yatsaydı 1 tam gün parası verirdi amk hakemi.
Koyduk,soktuk,siktik,çaktık vs ve bıraktık.

Tebrikler kartalım !!
futbol dandikti ama önemli olan bu derbiyi kazanmaktı. galibiyet için teşekkürler beşiktaş.
Olsun bizim de dar kesim gömlek giyip, basın toplantısında şaka yapan teknik direktörümüz var.
hakemin ersan gülüm apaçisine kırmızı çıkarmamış olması, güneşlenmeye gelen beşiktaşlı futbolcuların çimler üzerinde yatarak keyif yapması, ilk golün ofsayt olması gibi durumlara rağmen , evet 2. gol de auttandır . yani maçın gidişatını tamamen hakem belirlemiştir. bu defa bjk lehine , yarın öbür gün fb lehine ya da gs vs vs. ayrıca maç kazanınca şampiyon olmuş gibi istanbulda davul ve kornalarla gezenleri görüyorum şuanda.. yazık .. yazık lan harbiden.çok eziksiniz amk. gören de (şampiyon olmuş bile demicem) kadıköy'de 10 sene sonra boru döşediniz sanacak.
(bkz: NaNiNaNiNaNaNiNaNi)
Mariooooo Gomeeeezzz mariooooo Gomeeeezzz oleeey oleeeey oleeeeeyyyy KOY-DUK-MUUUU ?!?!
Vítor-RvP üzerinden haklı-haksız muhasebesi yapmak tamamen mastürbasyon ama sinirinizi bozmak istiyorsanız o sizin bileceğiniz iş. Bu arada yüksek müsaadenizle Bruno Alves'in evveliyatını gelmişini geçmişini, külliyatını taallükatını ve cibiliyetini sikeyim. Teşekkürler.