bugün

(bkz: bura birazdan karışacak) (bkz: silklenmeme ihtimali de yok değil) dedirtir.
dini bütün olan müslümanlardan ziyade dinini bütün zanneden müslümanın yaptığı iştir. bence 15 te erken en iyisi doğar doğmaz kertin anasını satayım. ayrıca sormak gerek şimdi eğer çevrende 20 yaş üstünde bakire olan kadın yok ise sen nasıl bir çevrede yaşıyorsun, sen bu çevrede aynı şeyi yaptın mı? muhtemelen yapmışsındır o zaman dini bütün insan şöyle düşünür ''zina eden kişi zina eden bir kişiyle evlenir.'' yani neresinden bakarsan bak elde kalır bu söylem.

olaya din dışından gelecek olursak büyük mallıktır. aradaki 10 yaştan büyük sıkıntılar doğar. sadece 25 15 değil genel olarak 28-18 içinde aynı sıkıntı mevcuttur. eğer sübyancı, çocuk bakıcısı değilseniz kendinizden 4-5 yaş küçük kimseye pek bakmazsınız. kabus gibi lan justin bieber dinleyen bir ergen ile 25 yaşındaki erkek. kafayı yememek elde değil.

edit. bu arada 70 17 ye söyleyecek söz bulamıyorum arkadaş. benim gözümde o 17 yaşındaki kızı 70 yaşındaki adama veren aile pezevenlikten hallice iş yapıyor ki zaten bu evliliklerde hep para ön planda oluyor. e para var, bir kızı evlendiriyorum ayağına o farka rağmen aile tarafından verilmesi var. bu durumda öyle bir aile için söylenececek en güzel şey pezevenliktir. hatta daha üst modelidir.
muhafazakar yobaz baba tarafından zorla evlendirilen kızın ilişkisidir. böyle evliliklerden sağlıklı çocuklar ve sağlıklı huzurlu aile beklentisi olanların amına koyiim ben.
dar düşünülmemesi geren durumdur.
doguda 70 yasındaki adama 17 yasında kız verilince sorun yok, 15 yasındaki kızla 25 yasındaki adamın iliskisine tepki gosteriyorsan bi yerde sorun vardır. ben o durumada karsıyım ama zorunlu evlilik denilen bir sey sadece kızda suc arayamızsın.
Gayet mantıklı...

Kız için de güzel bence istiyorsa tabi ve erkek orospu çocuğu değilse.
genelde ezik veya zekasi düsuk erkeklerin tercih ettigi iliskidir cunku yasitlariyla beraber olmaya ya gotu yemez yada seviyesi yetmez , coluga cocuga artislik yaparlar ileride kiz 24 25 yasina gelince aldatir.
Erkek yaşına yakın kızlardan hem yaş olarak veya hem de eğitim seviyesi olarak, kızın kızgın olduğu zaman hissine yenik düşüp üste çıkabileceği ihtimalini göz önüne alarak böyle bir yola başvurabilir yani bir insan yargılanırken her koşul göz önüne alınmalıdır
Her zaman gotu yemediği yada seviyesi yetmediği için değildir.yani

Bana sorarsanız 3-8 yaş arası idealdir.
Bari 17 de lan. 15 ne be? Daha yeni liseye Başlamış. Yakında ortaokula da çekersiniz.
O yaştaki bir kız çocuktur 25 yaşında ki birinin sevmesi pek olası değildir. Sübyancıdır.