bugün

25 kilo et brüt hesaptır. daha bunun yol parası, ev kirası, mutfak harcaması olup; sosyal demokrasiden ne kadar uzaklaştığımızın göstergesidir.
bütün bir ay çalışıp ancak bir ineğin arka bacağını alabilen yurdum asgari ücretlisidir, üniversite mezunu olupta bu durumda olması yüksek ihtimaldir.

edit:bahsedilen miktar, asgari ücretle başka hiç bir harcama yapılmaması halinde (kira,faturalar vb. ) alınabilecek miktardır ki gerçekle alakası yoktur.
gelişimin, adaletin ve kalkınmanın göstergesidir.
(bkz: lanet olsun)
mutlu asgari ücretli varmış. o mutlu asgari ücretli kendini göstersin, kendime tecavüz edecem.
bütün bir ay çalışıp ancak bir boğanın penis etinin suyuna ekmeğini banabilen asgari ücretlidir.
bir yazar kardeşim arka bacaktan bahsetmişte yanlış anlamaları önlemek adına olaya açıklık getiriyim dedim.
asgari ücertli kim kasap önünden geçmek kim.
başımızdakiler uyuyor, bari biz uyumayalım.
insanımıza lafta da olsa sahip çıkalım.
ot yesin efenim. öküzdür sığırdır. et onun neyinedir .
dolup taşan hipermarketleri gördükçe asgari ücretin çok yüksek olduğu kanısına varıyorum.
sonunda onu da alamayıp kendini yemek zorunda kalacağını farkında olmadan rte ye takıntı olan asgari ücretlidir.
şu doktorlara performans yasası: çok merak ediyorum da oğlu pırlanta ihracatı yapmasaydı da doktor olsaydı bu yasa yine de çıkar mıydı? ?
harcamalarını düşersek, 10 kilo ete çalışıyordur.
Tabi oyle olacak ulan o hayvancagiz canini etini veriyor kolay mi fazla bile eti bile para etmiyor hayvanin bu dunyada cektikleride yanina kaliyor.

Noluyo la bana.