bugün

Fenerbahçe'nin Yunanistan'da intikam alması gereken rövanş maçıdır.
Artık memleket meselesi olmuştur.
Karaiskakis Stadında olympiakos'u yenip:

+ burada osmanlı topraklarında, bizim şehrimizde kazanmak güzel.

Açıklamasını yapın!
Sergen ve emre (fenerliyim) gibi ahlaksızları desteklemem. Dün maçta beşiktaş yensin isterdim. Bugün de fener yensin istiyorum. Türk takımlarını hep desteklerim. Henüz avrupa'da -balkan kupası hariç- kupa almış türk takımı yok. inşaallah biz bunu başaran ilk türk takımı oluruz.
gözlerin maç sonu aboubakar'ı sex on the beach şarkısıyla görmek istediği maç. Fenerbahçe 4 tane sallasın. Galatasaraylı olarak bana n'oluyosa tabi.
maç başladı. başarılar helen'in gururu olympiakos.
galatasaray sayesinde bugün futbola doyduk. damağımızda kalan güzel tadı bozmaya gerek yok.

konfederasyon ligini ilgilendiren alt seviye bir maç.

izlemeğe değmez. evd.
Şimdiye kadar tüm avrupa ligi gruplarından çıkan fenerbahçe ilk defa gruptan çıkamadı. Niye, vitor'un basiretsizliğinden.

Herif utanmadan fenerin seviyesinde düşük diyor. Sanırım fener'in tarihinden haberi yok. En basiti vitor'un bir önceki döneminde fenerbahçe gruptan çıkmış, çeyrek finale çıkacakken ivan bebek piçine takılmıştı. Bunu bile mi unutuyor.

Lütfen fenere vizyonu yüksek teknik direktör gelsin artık. Ersun yanal'a biraz sabredemedi mklarım, adam en azından fenerbahçe'nin ne olduğunu biliyordu.