bugün

hala, suriyeli bebeklerin duası bana yeter, filistinli çocuklar bana yeter diyor amk.
ulan çevir kafanı da 2 gün önce soğuktan ölen türk bebeğe bir bak.
2 sene evvel açlıktan ölen türk çocuğa bir bak!
canlı izlenebilecek konuşmadır. başbakan ın yüz hattına bakılırsa bir sıkıntısı var gibi. (bkz: gaz ı olabilir).
http://www.dha.com.tr/dhayayin/
Özetle:
-3. havaalanından, 3. köprüden bahsetti. Tamam da ne alakası var tüm bunların olan bitenle?
-Suriyeli bebeklerden, filistinlilerden bahsetti. Kendi ülkesinde cam taktıramayıp naylon gerdiği için bebeği ölen kadından bahsetmedi tabii.
-Geziciler vatan hainidir de dedi. Tekrar soruyorum, ne alakası var tüm bunların olan bitenle?
-Halka açık şirketler 20 milyar değer kaybetti dedi. Bu kayıp reel bir kayıp olamaz. Zamanında "Dev Bütçe" şeklinde açıklanmış 2013 Türkiye bütçesi 444 milyar TL gider ve 410 milyar TL gelir üzerine kuruluyken, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 2013 tahmini bütçesi sadece 6 milyar TL iken bu kaybın mantıklı bir temeli olamaz.
-Aynı komplo Sayın Baykal'a, Ecevit'e, Erbakan'a, Demirel'e düzenlendi dedi. Madem bunların komplo olduğunu biliyordunuz, neden bir desteklemede bulunmadınız? Ulan hepiniz oradaydınız be!
-"Adamın evinden para çıktı diye hemen suçlu mu oldu?" tadında da bir şeyler gevelemiştir. Yanlış anlamayın ama, bir adam ayakkabı kutusunda 4 küsür milyon saklıyorsa, o adam suçludur.
En son da cehape, din, iman, allah diyerek konuşmasını sonlandırmıştır. Bu son kısım zaten fix geliyor.
birliği bozulmuştur....

çiğdem stoğu yaptım şimdi ateş düşmesini bekliyorum...

cıt cıt cıt püft.....
(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
-konuşmanın sonuna doğru ekrana ebru gündeş çıkıp ağlayacak gibi bi hava var.

-benim ebru gündeşimi ağlattılar.
-halk bankası genel müdürünün evinden kutular çıktı diye adamı suçlu ilan ettiler diyor.

-olayı getirdi kılıçdaroğluna dayadı.

-hey yavrum, hey.

-millet de alkışlıyor.

-yine aynı sakızı çiğniyor, chp millet vekili polise sövdü, iş makinasının önüne oturdu vs.
mahşerdeki hesabı bizi zerre ilgilendirmeyen bir insanın açıklamalarıdır.

bu dünyadakileri izah etse yeter.
mahşer günü falan diye zırvalıyor hala...

allah-û teala hesabını ayrı görsün...

senden ve eniklerinden döktüğün kanın, yediğin hakkın, çaldıklarınızın hesabı türkiye cumhuriyeti mahkemelerinde de sorulacak...
3. havaalanı birilerini rahatsız etti diyor. soruyorum; ne alaka?
anlat anlat heyecanlı oluyo
görsel
diyor ki, cehapeli vekiller polis barikatının önüne oturup polisin görevini yapmasına engel oldu.

polisleri görevden de ben aldım amk!
cehape.. allah.. cemaat.. dış güçler.. cehape.. faiz lobisi.. onlar.. iyi bilirsiniz.. yedirmem.. kardeşlerim.. cehape..

şeklinde olan açıklamalardır.

hırsızın hiç suçu yok diyor yani, başka da bir şey demiyor rahat olun.
işte bunlar hep cehape diye sonlandıracağı konuşma