bugün

bitiş düdüğüyle doya doya şampiyon fener diye bağırtan maç.
ayrıca bucaspor nerdeydin şimdiye kadar demek istediğim maçtır.keşke hep böyle oynasaydın da düşmeseydin.yazık oldu bucaya.
kimisi 2 atar 4 yer, kimisi 3 atar 5 yer hatta hiç gol atmadan 6 yiyeni bile gördük. bu FENER 17sine hatta 1777sine YETER!

edit: (bkz: ağlama melis)
türkiye'nin her yerinde galatasaray, beşiktaş, trabzonspor ve başka bazı kuyruk acısı olan takım taraftarlarının her buca golünde çığlık çığlığa sevindiği maçtır. sonrasında her zaman olduğu gibi morardılar.

buradan o sevinen dallamalara sesleniyorum; her seferinde aynı nane utanın artık. hadi utanmıyorsunun sonunda ne durumda olacağının farkına var dallama arkadaşım.
(bkz: nice şerefli şampiyonluklara fenerbahçe)
alex'in kafa golü 61. dakikada gelmesi de ayrı bir neşe kaynağı!

(bkz: adam atıyor durduramıyoruz)
fenerbahçenin, haketmediği bir şekilde yine hakemlerle kazandığı bir maç olmuştur. penaltı pozisyonu olmasaydı fener kaybedecekti maçı. penaltı da gerçekten doğru verilmiş bir kararmıydı acaba? adam, kolunu o pozisyonda nasıl saklasın ya da gerçi çeksin arkadaş? götüne sokacak hali yok ya o kolu.

emresiyle, luganosuyla ve hatta aziz begiyle, yine şerefli!!! bir şampiyonluk yolunda gidiyor fener. dilerim son hafta yine kaybederler şampiyonluğu. yine kepaze olurlar.

dfdfj: sizin eksilemenizi yerim ben. bu fenerliler yüzünden eksilere düşüyor karmam durduramıyorum amk. ne o acıdımı lan,, neyse hadi eksile koçum.
kimsenin aklına gelmiş midir bilmem, ben bu maçı 4 mayıs 2008 sivasspor galatasaray maçına benzettim epey. iki maçta da deplasman ekipleri aynı skorla güldü, o da şampiyonluk yolunda galatasaray'ın en manyak maçlarından birisi olmuştu, burada da aynısı fenerbahçe'ye oldu. orada ayhan akman sivasspor'un 2. golünden birkaç dakika sonra 25 metreden petkovic'i avlamıştı, burada emre belözoğlu bucaspor'ün golünden hemen sonra yine baya uzaklardan londak'ı avladı falan. benziyor yani, bana benzemiyor diyemezsiniz, evet.
bize neden üzülen 17 takım var sorusunu sormaya yenilten maçtır. söke söke alınmıştır helal olsun lan.
--spoiler--
maç özeti: ilk yarı sarı lacivertli takım iyi oynadı,
ikinci yarı sarı lacivertliler üstünlüğü ele geçirdi.
maçı sarı lacivertliler kazandı.
--spoiler--
*
stattaki binlerce fenerbahçelinin sesini kısan, yoktan var edilen maç.

kimse hakemi satın aldılar vs diye ötmesin hem sahadaki hem de kenardaki fenerbahçelilerin hırsını ve mücadelesini sadece stattakiler görebildiler.
üstelik bucalıların sürekli trabzon lehine tezahüratlarına da katlanmak zorunda kalarak.

fenerbahçeli olmayan rengi belirsizlerin bu hali sayesinde bu kadar hırslanıyoruz.
devam edin!
fenerbahçe hakkıyla kazanmıştır bu maçı. çekemeyenler elbet olacaktır. lakin beni düşündüren diğer 17 takımın fenerbahçe ye cephe alması. geçen sene bursa' lı bu sene trabzon'lu, bugün ise buca'lı olan bukalemunlardır. diyecekler ki eskişehir' li oldunuz geçen hafta sizde, biz fenerbahçe'nin çıkarları doğrultusunda eskişehiR'in kazanmasını istedik. şampiyonlukla yakından uzaktan olmayan takım bile fenerbahçe' ye cephe almış durumda...
Fenerbahçe'nin Bucaspor'u yenmesiyle,Galatasaray ligde kalmayı garantilediği maç.Şükürler olsun.
-çok enteresan bir pozisyon. sergen yalçın.
24 nisan 2011 bucaspor fenerbahçe maçı örneğinde olduğu gibi, şampiyonluk yarışında bukalemunların rengarenk hallerini görünce, tek büyük fenerbahçe. bu kesin. diğerleri figüran.
şampiyonluğa adım adım yaklaştığımız maçtır.
(bkz: 3 e 5 e bakma şampiyonluğa kilitlen)
bir trabzonspor taraftarı olarak fenerbahçe'yi tebrik ettiğim maç olmuştur. adamlar maçı çok iyi çevirdiler. buca karşısında ilk yarıda düştükleri durumu ikinci yarıda soğukkanlı ve profesyonel bir şekilde oynayarak çevirmeyi başarmışlardır. bu maçtan çıkarılması gereken bir ders vardır. "rakibi asla küçümsemeyeceksin." ilk yarı rakibini küçümsemiş bir görüntü çizen fenerbahçe şoku çabuk atlatıp galip gelmesini başarmıştır.
maç 3-1 olunca trabzonlular için gelsin :

(bkz: bir an heyecan yaptın itiraf et)
(#11525916)
her şeye rağmen fenerbahçemin kötü oynamasına karşı 5 gol atıp diğer tüm renklere kapakladığı maçtır.
fenerbahcenin önce umut verip sonra siktigi maç.

bukelemunsporluyum.
fenerbahçe iki'ye ayrılır;

caner erkin'den önce: 3-1
caner erkin'den sonra:3-5

yeter artık aykut hocam.. annem bile gördü sen göremedin daha.
bir fenerbahçe taraftarı olarak 1 e 17, bukalemun,yok bilmem ne demek istemiyorum.futbolun tadını çıkaralım istiyorum ama öyle şeyler yazılıyor ki fenerbahçeli olarak biz de insanız.bizim de sabrımız var.bukalemun dememizin sebebi sizin eylemlerinizdir bunu bilin.
her hafta renkten renge girenleri bu hafta da sarı-lacivert yapan maç. gülerim gülerim ona gülerim. ilahi adalet işte *.
fenerbahçe'min 3-1 geriye düştükten sonra attığı gollerle ligin 17 takımını birden 5-3 yendiği maçtır. ve bu skorla galatasaray ligde kalmayı garantilemiştir.