bugün

baya baya sallandık..
Abi çok iyiydi ya.
beşik gibi sallandık.
deprem sonrası kullanılmaması gereken söz. fay hattına extacy atmışlar.
o değilde baya tatlı sallandık...
*
Kurtulmak için bu yöntemi uygulayan vatandaşlarımızın maruz kaldığı depremdir.

görsel

http://m.haber10.com/haber/501398/
ak parti döneminde olmuştur.
istanbulda ikamet ediyorum.Deprem oldoğunda masa inanılmaz sallandı...
Çanakkalede kim bilir nasıl olaylar olmuştur...
balikesire 3 buçuk attırmıştır.
Gündemi anında değiştirmiş olan kendi ölçülerine göre 6,7 büyüklüğünde tarif edilen bir yer küre olayı.
ne ara oldu hacı? dediğim depremdir. hissedilmeyendir. ama deprem hep korkutur.
kaç saniye sürdüğünü bilmediğim, ama bir dakika sallamış kadar uzun sürdüğünü düşündüğüm deprem.
Akp Köln mitingi sırasında gerçekleşmesi üzerine gözler Paralel yapı ya çevrildi.
çanakkale 57. alay şehitliği anıtında çatlaklıklara sebep olan depremdir.
tayyip yapmıştır. Bunlar bize müstehak.
Taa eskisehirde cumartesi uykusu yapan bunyemi bile uyandirmistir. Monitorum sagolsun oyle sallandi ki saglam durmadigini yeni anladim. Uyku sersemi halle de ilk soyledigim sey; 'oh lan iyi ki tuvalette degilim' oldu. realist olmak lazim her daim.

Camdan atlayan tayfaya da lafim yok. Ben kucukken hep, deprem oldugunda bina yikilirsa camin onunde bekleyecegim, bina tam yere cakilacakken camdan atlarsam kurtulurum diye dusunurdum. Mantik tam olarak ayni olmasa da paralellik gosteriyo bence.

(bkz: ezberci egitim)
Berberimin çırağı tarafından eviyle yapılan telefon görüşmesi sonrası ''sarıyerde de olmuş abi.'' şeklinde yorumlanan doğa olayıdır.
ülke son dakikadan geçilmiyor hıammına dedirtmiştir.
"allah'ım lütfen. zaten gülmeyi unutmuşken ülkem insanı, bir acı daha yaşatma ne olur" diye dua etmeme neden olmuş depremdir.
uzmanlar tarafından, benzeri bir deprem deneyimimiz olmadığı, art arda gelen iki 5 şiddetindeki artçıdan yolarak çıkarak kendi şahsına münhasır bir depren olduğu daha büyük bir olası depremin habercisi niteliği taşımadığı vurgulanmıştır.
istanbul'u fena sallamıştır. neyse ki, abdestliydim. kelime-i şehadet getirdim hemen.

hep bu ateistler yüzünden sallanıyoruz biz.

hem yaradanı tanımaz hem de deprem olunca allah derler.

defolun gidin ülkemizden.

zındıklar..
Eskişehirin bile hissettiği depremdir.
spor haberlerine bakarken yaklaşık 12.30 civarlarında yakalandığım depremdir. Korkutmuştur .
(bkz: açık denizde deprem olunca 105 yaralı çıkan ülke)
karacabeyide salladi cumleten gecmis olsun.
Dersimizi iptal ettiren depremdir. Zangır zangır titredik, amerikan filmlerinden farksızdı, hepimiz çok korktuk efendim.

edit: istanbul/Sefaköy'deydik.