bugün

Allah bilir kâbe imamı gibi ağlaya ağlaya fatiha okuyanlarda vardır. Hepimiz ölücez arkadaşlar.
yaklaşık on saniye ranzalarımizi dahi sallayan depremdir.
Kandilli rasathanesi'nin aciklamasina gore 6.7 siddetinde ege denizi'nde gerceklesmis depremdir.
kocaeli de bile bana kendini fazlasiyla hissettiren depremdir. Bende bos odada koltuguma kim vuruyor diyorum.
tüm bursalıların sokaklara döküldüğü depremdir. allah korusun ya rabbim.
reuters'a göre dedeağaç'ta olmuş deprem. kandilli'ye göre de 6.7'lik olup gökçeada batısında olmuştur.
hissedemediğimdir.
yaklaşık on saniye ranzalarımizi dahi sallayan depremdir.
köpekler çok havlıyor lan az sonra burda da olur.
http://www.cumhuriyet.com...de_buyuk_deprem__7.2.html#
yerle birlesik dukkanda olmama ragmen sallandi. camlar patlacakti. 7.2 buyuklugunde dedeagacta oldu. 1 dakika rahat surdu.
istanbul'u bir hayli sallamış olmasına rağmen, Marmaray'da hissedilmemiş olan depremdir.
baş dönmesi beyin travması geçirildiğini sandıran depremdir.
"deprem mi oluyo ya? ..... aaaa deprem oluyo!" uzunluğunda hissedilen depremdir.
Kadıköy'ü beşik gibi sallayıp uykudan uyandırandır. bina nasıl yıkılmadı şaşıyorum.
yalovada çok hissedilmiştir.
herkese tekrar geçmiş olsun allah beterinden saklasın ülkemizi.
7.2 şiddetinde Gökçeada civarlarında olmuştur.
Ülkemizin deprem kuşağında olduğunu hatırlamamıza vesile olan illerdir. Ege ve marmara bölgesi komple hissetmiştir. Tabi ki yapılarımız güvenli değil. Allah sonumuzu hayır etsin.
Telefon bağlantılarını iptal edendir. Bu arada fena salladı. Teras katta oturmak başlı başına adrenalin arkadaş. Çay boğazima dizildi. valla rabbim seri dua okutturdu. Herkese geçmiş olsun.
artık dün gece nasıl bir zinalı içkili sikiş döndüyse işte sabahında olandır. pis kafirler taş yağacak başımıza oğlum neden çağırmıyorsunuz lan sikiş yapıyorsunuzda.
kütahya da hissedilen depremdir.
az ciddi olalım. ama fena sallandık.
6.7 şiddetindedir.
iyi sallayan depremdir.

bursa'da şu an cep telefonlarıyla ulaşım mümkün değil.

abd'ye göre 7.2, kandilli'ye göre 6.5 imiş depremin şiddeti.