bugün

Yarın öğretmenler günü. tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun. ancak ülkemizde atanamayan yüz binlerce öğretmen adayı ve öğretmeni olmayan milyonlarca öğrenci var. eğitimde hâlâ fırsat eşitliği yakalanamamış ve çözülmeyi bekleyen sorunlar var.
Dogumgunumdur. Cekinmeden kutlayabilirsiniz.
atanan öğretmenleri türlü angaryalarla uğrastırıp hertürlü saygısızlığı yaparlar, atanamatanlara öğretmen bile demezler. öğretmenler günün de bile tören merasim derken maymun yerine koyarlar, özel çalışanları ezerler, dershanede calısanı sallamazlar. bu öğretmenler günü kutlu olmasın kimse de kutlamasın. protestomdur.
Tum ogretmenlerimizin ogretmenler gunu kutlu olsun.
Umarim tum ogretmenlerimizin bu ozel gunu cok guzel gecer.
An itibariyle hissiyat olarak normal günden pek farkı olmayan Fakat Başöğretmen sayesinde anlamlı hale gelmiş bir gündür. Özelden tebrikleri kabul edebilirim.
boş bir gün.
Kutlarım tüm öğretmenlerin bu özel gününü.
ortaokulumdaki matematikçi ve lisemdeki fizikçi hariç tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun. bu saydığım iki kişi ise siktirip ölebilir.
tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım.
özel bir gün.
Bugün tüm atanamayan öğretmenlerin günü olsun.
hakkaride öğretmenlik yapan ablamın ve tüm hocalarımızın öğretmenler günü kutlu olsun nerde o öğretmenimize çorap aldığımız günler.
öğritminim cınım binim cınım binim. sini ben pek çok pek çok siviriiiimmm.
tatillere sarılasıca gün.
Yine öğretmenlerimizin tütün kolanyaları ile evlerine gidip 10 yıllık kolonya ihtiyacını karşılayacağı gündür. Öğretmenler gününüz kutlu olsun efendim. Bir yazarımızın ayrıca kutlu olsun. Orta okul fen bilgisi hocam senin de ayrıca olmasın.
bir öğretmen olarak nefret ettiğim günü sorsalar 24 kasım derdim heralde. 1 yıl boyunca yüzünüze bakılmaz ama 24 kasım gelince tüm ülke öğretmenlik diye bir mesleğin varlığını öğrenir.
yine de öyle müthiş öğrencilerim var ki bu günü biraz çekilir kılıyorlar.
güzel bir gün...öyle öğretmenler gördüm ki öğrencinin yüreğine dokunan...

tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

yılda bir seferde olsa tatilinden, bütün gün yattığından, yarım gün çalıştığından, ders vs. anlatmadığından, size göre haram para kazandığından vs...bahsetmeyin. ebeveyninin ilgilenmediği çocuk evde bütün gün bilgisayarına, tabletine, telefonuna bakarken okulda öğretmeninin yüzüne bakıyor. kısacası, toplumda nasıl davranması gerektiğini öğretmenini izleyerek görüyor. hakikaten bir toplumu inşa ediyor öğretmen...

bir gün öğretmenliği eleştirenler evlat sahibi olduğunda inşallah o çocukları bir öğretmenini öyle çok sever ki o zaman anlarlar o çocuğun yüreğini kazanmak ne kadar zormuş diye...ve bir gün bir öğretmen o ailenin fark edemediği bir sorunu evlatlarında fark ettiğinde bir öğretmenin hayat kurtardığını görürler.

rabb'im başımızdan fedakar öğretmenleri eksik etmesin inşallah.