bugün

Birçok kimse tarafından garip olsa dahi vazgeçilmeyecek olan durum. 30 olsam yine oynarım heralde.
Yalnızlıktır be gülüm.
18 yaşına gelip çizgi film izlemektir.
33'e kadar yolu vardır.
ölene kadar yolu vardır.
ulaşacağım ve yine de bilgisayar oyunu oynayacağım yaştır.
parasini kazanip bu isi yapiyorsa ne ala. ama parasiz aileden geciniyorsa bana gore bos is insanidir. kimse emperyalist hegomonyada calismayi istemez. o zaman kapitallerin oyunlarini da oynamayin cevabi verilir o suslu sosyalist bahanelere. calismayan kisi kendisini koreltir.

yok o is agir ben yapamam yok bu az maasli. 8-9 saat kamyondan mal bosaltanlar da yoruluyor markette kasiyerlik yapan da. onlar bilmiyor mu yapmamayi?

sinirlendim oylesine galiba.
oyun bilgisayarına geç kavuşulmasından dolayı gayet normal karşılanması gereken bir durum.
utanarak söylüyorum ben.
2.dünya savaşı macaristan.

yugoslavya üzerine yürüyoruz.
zagreb düşmüş, bjelovar, osijek, novi sad düşmüş.
belgrad ve sarajevo kapılarına dayanmışım.
doğuda müttefikim romanya da yugoslavya'ya savaş ilanı yapmış, lojistik destek yapamasınlar diye bombalıyorlar yugoslav birlikleri.

her şey yolunda giderken..
şerefsiz çekoslavaklar budapeşte'ye ani taarruz başlattı, kontrolü zor sağladık.
hatta başkenti gyor'a taşıdık.
yugoslav topraklarında ilerleyişi durdurmak zorunda kaldık.

almanya da çekoslavakya'ya savaş ilan etti.
hayır çekoslavaklar avusturya'nın içinde gezinirken bunlara çok yüz verdik. gelip halıya tükürdüler.
belgrad'dan önce o brno düşecek.

polonya'yı burada da harcıyorlar matmazel.
alman ve sscb saldırıları altında direnemiyor bile.
ukrayna'ya doğru rumenler sscb'ye doğru kök söktürse de, yavaş ilerliyorlar. sscb rumenlerin üzerine henüz taarruz başlatmadı. romanya savunmayı ne kadar ileride kurabilirlerse o kadar kar.
almanlar gelene kadar romanya benim sscb ile aramda tampon bölgem. direnin lan. gerekirse yugoslavya'da desteğe gelmeyin.

klavyede ülke kurar, kurtarırken.. *
Oyunun yaşı yoktur. Yetişkin insanlarda sınırları zorlamadan ailesini ihmal etmeden oynayabilir.