bugün

üstün çalışmalar, özveri, ağlatan efor ve tüm gayretlerimiz sonucu 23 Şubat 2008 Cumartesi günü saat 13:00'te huzurlarınızda olacak zirvedir efendim kendileri! Yalnız Afyonkarahisar merkezindeki ulu yazarlar olmamakla beraber; Afyonkarahisar'ın ilçeleri, Uşak, Kütahya vb. gibi zirve fakiri komşu illerle birlikte Eskişehir'deki ve diğer şehirlerden gelmek isteyen tüm Uludağ Sözlük yazarlarına kapımızın açık olduğunu ayrıca belirtmeliyiz. (bkz: elleri en yukarıda görmek istiyorum)
(bkz: hep destek tam destek)

Ayrıca Afyonkarahisar'ın sembolik kahramanı, çöp tenekesinden çıkan kahraman Hasan Basri ve diğer tüm ilginçlikleriyle*** şenlenecek zirvenin kaymaklı ekmek kadayıfı kıvamına girip tadından yenmemesi de şaşırtmayacaktır.

Haydi iç Anadolu,* haydi Afyonkarahisar! Haydi Milli Takım!*
(bkz: netçen la Afyon Mis gibi)

Düzenleme: son Dakika gelişmesi ile zirve mekanı Yeşil Yol Caddesi üzerindeki Çat Kapı cafe olarak değiştirilmiştir.
ismiyle bile şimdiden gönüllerde taht kuran, güzel afyonumun dondurucu ayazında, katılanlara huzur, mutluluk ve en önemlisi sıcaklık verecek zirvedir. buyrunuz geliniz.

önemli not: gelmeyenler zirveye alınmayacaktır. sonradan vay ben duymadım, vay ben işitmedim demeyiniz.
an itibariyle zirvebox'ta da yerini alan zirvedir efendim kendileri.

her yaş grubundan katılımcının hazırda bulunduğu, muallakta kalan herkese kapımızın açık olduğunu tekrar belirtmemiz gereken zirvedir ayrıca.
yaş, dil, din, ırk, cinsiyet ayırt etmemeksizin herkesin gelebileceği zirvedir.

(bkz: mevlana)*
kaleye çıkmak isteyenleri kısa yoldan mekke'ye göndereceğimiz zirvedir. *
yaralimasalcocuklari nickli yazar dostumun ön ayak olduğu zirvedir. katılmayı çok istediğim ancak işler ve şehirler arası uzaklığa yenik düşüpte katılamadığım zirve olmuştur. herkese eğlenceli zamanlar.
teşvik edici olması ve çok şey kaybetmemeniz açısından aşağıdaki müthiş; otantik, gotik, götik, trübit ve egzistansiyalist mekanda gerçekleşeceğinin ısrarla vurgulanması gereken zirvedir.
http://www.dobisko.com/fotobak.asp?fotoid=1487
kim kime dum duma olmaması için yakamıza isim takmamız gereken zirvedir.. **
bir afyon lu olarak sabırsızlandığım zirve .
merakla beklenen zirvedir. bir arkadaşımla katılmayı düşünüyorum. inşallah herşey güzel olacak.
Mekanla ilgili ayrıntılar öncesinden düzenleneceği ve yazarlara bildirileceği için, herhangi bir karışıklığın doğmayacağı zirvedir.

(bkz: 130 bin kişi ulan şehir)

(bkz: nasıl bulamayız)*
Sıcak ortamıyla AFyon soğuğuna meydan okuyacak zirvedir.
bes sene afyon'un tozlu yollarinda ayakkabilarimi eskitmemin ardindan yapilan bu zirveyi buyuk bir esefle kiniyorum. neredeydiniz kardeşim 5 senedir? hadi bes seneyi gectim. insan bir ay önce yapar da biz de geliriz. bilmiyorum yani yetim hakkı yemek büyük günahtır.
yetim yazarları açıkta bırakan zirvedir.*

organizatörünün, ağzından markasiz jiletler attığı ve bu yüzden dikkatli olunması gerektiği söylentileri dolaşan zirve(imiş).*
(bkz: le aq okulu wa gelemen walla)
taş medrese de pek güzeldir o vakitlerde. loş ışıklar, inceden muhabbet, tarihi mekan... gidilesi olurmuş.
gitmeyi çok istediğim ama büyük ihtimal katılamayacağım zirve. bu arada bu başlıktaki bana ait entry silinmiş buna da şaşırdım. zirve afyon'da külliye denilen mekanda olacakmış.
bazı esrarengiz güçlerin engellemeye çalıştığı zirve.
esrarengiz güçlere rağmen, esrarlı bir mekanda mutlaka gerçekleştirilecek zirve.

Ayrıca ev sahibi yazarlardan oyuncakbulutun kandırıkçılığına rağmen, çilesinin sona ermesini umduğumuz zirvedir de.

(bkz: bir sakıza kanmak)

(bkz: lay lay lom galiba sana göre zirveler)
gerçekleşmesine 10 gün kalan zirvedir.
gerçekleşmesine 7 gün 12 saat 50 dakika kalan zirve.
SÜREKLi GÜNDEME TAŞINAN ZiRVEDiR. *
Muhtemelen karlı bir Afyonkarahisar gününde şenlenecek, yazarları da karla karışık duygulara gark eyleyecek zirvedir.
kardan yazar yapma zirvesidir.
3 gün kalan ve şehir dışından gelmeye niyetlenip de hala kararsız olanların özel mesaj yoluyla irtibata geçebilecekleri zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar