bugün

(bkz: keşke senin baban şapka taksaymış)
"Ya ama yok artık" dedirten başlıktır.
http://www.youtube.com/watch?v=sfHPBCdiTf8
rahatsız olunan egemenlik, tahrik olunan çocuk olunca bu gibi söylemlerde bulunanların anlaşılmasını gerektiren bir başlık olmuş.

edit: (bkz: @2 sikmiş dağılalım)
keşke senin dedelerinide assaymış.
23 nisanda bu başlık biraz fazla olmuş. Direkt başlığı açana bi şeyler yazacaktım ama gördüm ki ana bacı karıştırmadan yazamıyorum vazgeçtim.

Doğrudan moderasyona yazıyorum, bu başlık bugün burda durmamalı.

Çocuk Bayramı lan çocuk bayramı.

Çocukluğu bazı evlerde abilerin elinde geçmiş kişilerin bunu karalamasına izin vermeyin.
başlık ağır şekilde
şiir okudugu için hapse atılan adam
veya
öğrendiğimiz kadarıyla saz çaldığı için hapse atılan adam mağduriyeti içermektedir.
iki türlüsü de bu ülkenin zehridir,karanlığıdır.
birader yırtmayın çanaklarınızı.
öğrenmeye niyetiniz olsa kaynaklar,kitaplar,tarih her yerde.
sizin vicdanlarınızı si'l'eyim. bu hayatta en çok nankör insanlardan nefret ederim.
keşke kurtarılmasaydı bu kukusuna godugumun ülkesi belki başka bir ülkede dogar bu kadar allahsız kitapsızla aynı değerler üzerinden tartışmak zorunda kalmazdık.
atatürk gibi bir adam asla sizin gibi haysiyetsizleri kurtarmayı hak etmiyor ki arkadaş.
solcu kominist ateist diyecek yazarlara peşinen diyorum ki
sapına kadar sağ görüşlüyüm ve sizin sağcı,dinci,allahçı,arap sevici anlayışınızın ta aaaaaaa.....

kutlayın ulan cocuklar, büyükler, eşşşek kadar olmuş herifler. bu itlere inat alın bayraklarınızı süsleyin evlerinizi.
Atatürk olsun ulan her yerde her köşede.
ülkenin el ele anasını gibmeye çalışan bu haysiyetsiz akp çomarları ve pkk fosillerine inat yaşayın,yaşatın bayramınızı.
alayının şerefine de tokuşturun kadehlerinizi.
dua edelim cenabı Allah bize kıyak geçsin böyle kutlu bir günde.
kutlu doğum haftası işte tam olarak bugündir sayın kukusuna koyduklarım.
alayınızın serefine ulan.
yaşa mustafa kemal paşa yaşa
adın yazılacak her dağa taşa!!
kimine göre saçmalık, kimine göre değildir. fakat anlamadığım eksi almak, küfür yemek, niye zevk verir bir insana.
sülaleni de al siktir git bu ülkeden.
mobil uygulamada neden donuzlar görünüyor diye sordurtan sıçmık. çocukları ne gözle baktıkları belli olmayan ensarcıklara saçma gelmesi normaldir.
son zamanlarda çocukların yeterince korunmadığı; çocuk tecavüzlerinin, çocuk işçilerin arttığı, avataria isimli bir facebook oyunu üzerinden küçük çocukların taciz edildiği rezil bir ülkede 23 nisanı "çocuk bayramı" diye kutlamak anlamsız. memleketin çivisi çıktı.