bugün

https://www.google.com.tr...an-okula-10041220-haberi/

edit :Herkes evine en yakın liseye gidecek.

edit :Eğitim sistemi 15 yılda 27273 değişti helal olsun size.
Doğrusu; imam hatiplileri en iyi liselere sokacak sistem Olarak değiştirilmesi gereken saçmalık.
Boşuna mı her sokağa imam hatip açıldı?
Yani bu görüşe göre ankara fen lisesine sadece çiğdem'de oturan biri gidebilecek? Hmmm. Bu sistem bir harika dostum.

Allahtan bize denk gelmedi bu. Acaba dikmen'de oturduğum halde yıldız'daki bir liseden mezun olduğum için diplomamı geri alırlar mı??? Puanım yüksekti abeyy affedin.
haydaa bunu bi 8 sene evvel yapsalardı keşke bizim eve en yakın lise, fethiye fen lisesi.

(bkz: üzgün hissediyor)
ülkeyi sikme qeyf.

*

yeni sistemdir
eğitim sistemi yapboz tahtasına döndü.
Amına koydular sistemin eğer fen lisesine yakınsa oraya imamatip e yakınsam oraya yok meslek lisesine yakınsam oraya mı gideceğim. Hayır cin ali çizmeyen ben el yeteneği okuluna yakınsam oraya mı gideceğim körler okulu var yakınsam oraya mı gideceğim. Allah akıl fikir versin.
liseyi evimden 90km uzakta, ceyhan’da okudum. işin garip tarafı okuduğum okula en yakın yerleşim birimi 8 km uzakta. kimleri alacaklar bakalım yeni sistemde ceyhan fen lisesine.
ee bizim buradaki fen lise ve onun dengine yakın diğer sağlam liseler dağın dibinde yani kimse ikamet etmiyor nolacak şimdi amk?
kabataş erkek lisesinde okudum, çok iyi bir eğitim aldım. eğer bu sistem benim zamanımda olsa idi yeni levent lisesinde it kopukla okuyacak muhtemelen de su an cezaevinde olacaktım.allah korumuş.
böyle bir saçmalık olamaz eğer böyle bir saçmalık gerçekleşirse herkes toplu eylem yapıp okula gitmemeli, öğretmenler de dahil.

her boka sessiz kalıyoruz arkadaşlar olayın ciddiyetine bir bakın çocuklarımızın yani ülkenin geleceği söz konusu.

gelecekte bilim adamı olabilecek bir çocuğun lise olarak imam hatibe gittiğini bir düşünün, zeki çocukların hayatları yani doğrudan ülkenin geleceği bilerek karartılıyor.

bu duruma sessiz kalmayın.
bu adamlar ülkeyi, insanlarını geri dönüşü olmayacak bir biçimde mahvediyor, sikertiyor. herkes hala yalaka. sonumuz ne olacak acaba?
imam hatiplerin hızla artmasının sebebi belli oldu. adamlar imam hatiplere öğrencilerin gitmesini zorunlu hale getirmek için sistemi bile değiştirdi. her şeyi istedikleri hale getirdiler.
valla helal olsun. durmak yok yola devam.
Açılan zilyon tane imam hatibi, cebren doldurma amacıyla uygulanacak olan sistemdir.
Eğitimin tadını tuzunu iyice kaçırmak, uygar metodlardan uzaklaşıp, pedogojiden, psikilojiden bihaber, muz cumhuriyeti kanunları getirmektir.
Öğrencinin, ilgisinin, hedeflerinin, yeteneklerinin hiç mi önemi yok?!
Biz fesleğen miyiz arkadaş?!
Delirtmeyin adamı!!!
kendimize yakın olan üniversiteyede gidebiliyorsunuz ona göre Şehreminiye taşınalım.
Ülke uçuruma giderken ivmesi artarak ilerliyor,yazık ki ah yazık, bu nasıl bir adaletsizliktir arkadaş, kahretsin ya gerçekten kahretsin.