bugün

kişisel tecrübemle sabittir, insanların kişiye gülmesine ve bazılarının embesil demesine neden olan şey.

evet ben embesil oldum bu yüzden. geçen yine iftara yakın fırına gittim güzelce yumurtalı pidelerimi yaptırdım eve geliyorum, ne göreyim bizim kapının ağzında veletler taso oynuyo. ulan nerden buldunuz dedim tasolar kalkmadı mı piyasadan, yok abi dediler. 'oynayabilir miyim' dedim 'tasom yok ama'. biri bir taso verdi dayanamadım anneme sepeti sal ben ezan okununca gelirim. pideleri yükledim sepete başladık oynamaya, biraz sonra aynı kaldırımdan geçmekte olan iki hanım kızımızdan biri sesli bir şekilde gülerken diğeri embesile bak demez mi? haşırt... tüm şevkim kaçtı mnskym. bir daha taso oynarsam nolayım lan.
büyümüş de küçülmüş tabirini bilmiş çocuklardan daha fazla hak eden insan evladı.
çocuk ruhlu insandır.
varoş lümpenlerinin çocuk yaşlarda gençliği, genç yaşlarda olgunluğu tatma hevesinin yaş 22,23 e gelmesiyle beraber meydana çıkan bastırılmış çocukluk güdüsü. ben de dün misket oynadım ulan ne olmuş.
ütülmekle sonuçlanacak eylem.
(bkz: şimdiki çocuklar harika)
Görenlerin bir anlam veremeyecegi bir davranış.
küçükken taso oynayamamış, içindeki taso oynama isteğine belli dış faktörler dolayısıyla gen vurmuş insanın dayanamayıp bu isteğini açığa vurmasıdır.
kokulmesi muhtemel insandir. *
bu tipler ilk defa bir kızın elini 25 yaşında tutar ve 18 yaşında sünnet olur, sağlıklı ve izole yaşamlarından dolayı takriben 107- 108 yaşlarında ölürler.
taso oynamayı özlemiş olan insandır. ah ulan ah, kızları takan mı var, olsa da oynasam gizli gizli...
mega tasosu varsa değiştirebiliriz demek istediğim eylemin sahibidir.

edit: tabiki ciddi degilim.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: şaka lan şaka)
22 yaşında hırsızlık yapmaktan daha iyidir , en azından zararsız.
çocukluğunu özlemiş yazar beyanı.