bugün

atletico taraftarı galatasaray atkıları açmış müsabakada;

https://pbs.twimg.com/media/Bl2TUYlCcAAT80C.jpg
geride kalan 40 dakikada chelsea'in futbolu katlettiği maç. Bu kadar korkmayın be abicim.
0/1 dedigimiz mac. 0 geldi. Yarinki maca da 1/1 dedik.
bu chelsea ve morinho tam bir futbol düşmanı.
karambol golleriyle buraya kadar geldiler.
bizim de futbol zevkimizin içine sıçtılar.
Ispanyollar'ın kazanması gereken maç. Arabayı sattım, böbreği ipotek ettirdim, ev esyalarini rehinciye verdim, bu kupona bastım betin'de.

görsel
Çok sıkıcı geçen ve şuan devam etmekte olan maç bu ne lan uykum geldi.
chelsea'nin istanbul deplasmanına gelmiş kayseri erciyes kıvamında oynadığı maç.
Chelsea'nin her türlü pislik yapayım da turu geçeyim yeterki maçıdır.

en az 20 dakikayı yerde yatmalar, faul kullanmalarla bitirdiler.

yazık lan barcelona, psg, dortmund gibi takımlara.
Rövanşında chelsea'nin göbeğinde benim oynayacağım maç. Adam kalmadı lan!
Spikeri sayesinde şvarzerin 41 yaşında olduğunu öğrendiğimiz maç.
Dakika başı hatırlatıyor sağolsun.
torresi akıllıca indirdiler gol yakındı.
berabere biten maçtır. kim ne derse desin bu jose turnuva işlerinin ustası olmuş. herkes madrid rahat alır evinde dediadam sıfır sıfıra yatırdı maçı helal olsun.
Kuponumu yatıran maçtır artık 1:1 olmaz.
son 5 dakika olan maç. beklediğim gibi şampiyon olacak dediğim chelsea istediğini aldı bi sürpriz olmazsa şuan. ingilterede de bu işi bitiricek jose. yazana kadar 2 dakika kalmış.
skoru ne olursa olsun madrid in hırsını gördüğümüz maçtır. maçı da, kupayı da hak ediyor bu adamlar. arda da aslanlar gibi oynuyor helal olsun.
Sadece 20 dakikadır izliyorum ama arda mükemmel oynadı gerçekten.
arda turanın sakatlıktan çıkıp, yarım saatte izleyenleri mest ettiği ancak skoru değiştiremediği maç.
genel olarak atl Madrid hakimiyetinde ancak chelsea ' nin istediği şekilde geçmiştir.
Chelsea nin aslanlar gibi defans yaptigi mactir. Etkili birkac pozisyonu da vardir. Neden cekemiyorsunuz ki Chelseayi. Ulan deplasmanda defans yapmak niye futbolu katletmek olsun! Savasta her sey mübah. O cok favori gordugunuz Atletico Madrid oynayamadi demiyosunuz da... Favori gordugunuz takim ustun degildi iste haksiz ciktiniz. Chelsenin cok onemli 2 oyuncusu sakatlaniyor. Hazard ve Eto zaten sakat. Ayrica her durma uzatmalara ekleniyor! Evet oyunu sogutuyoruz haklisiniz zaten yasak bu degil mi? Uzatmalara da eklenmiyor zaten.
Galatasaraylıların Galatasaray atkısı açıldığı diye utanmasa ağlayacağı maç. Ne mal insanlar var.
(bkz: gerçek şampiyonlar ligi bu değil)
Maci anlatan spikerin gereksiz konusmalari ve yersiz bilgi aktarimi ile icine sictigi mactir.
Anladik her fulbolcunun ozgecmisini takimlarin tarihini hocalarin kariyerlerini biliyorsun ama bunlari paylasmanin yeri burasimi kardesim.top on kisinin ayaginda dolasti adam stadin tarihini anlstiyor. Sictin mac keyfimizin icine mirim.
aşağı yukarı beklenen bir maç ortaya çıkmıştır. taş çatlasa 2 gol olacağını düşünüyordum ve 0 gol oldu.