bugün

yarın olacak sınavdır. bir önceki sınavın gününü yanlış bilen ve kaçıran salaklarda girecektir. *
bir önceki sınavlardan farkı olmayacaktır. zira her sene aynı soruları; şıklarını, cümle yapısını ve soruluş şeklini değiştirerek aynı şekilde sormaktadırlar. gireceklere tavsiyem sürücü kurslarının sitelerinden geçen yıllara ait sınav sorularını bulmalarıdır. son gece sadece geçmiş sorulara bakarak sınavı geçmiş olan ben, tavsiye ederim. tecrübeyle sabittir.
her zamanki gibi zor olmayacak sınavdır. tek zorluk bayanların direksiyon sınavıdır. allah o direksiyon hocalarına sabır versin. *
yarın ilk kez gireceklerin de olduğu sınavdır.

(bkz: beitar jerusalem)

lan, çözdüğüm deneme sınavlarında ilk yardımdan kalıyorum sürekli, ne mal sorular var arkadaş orada öyle. yok kaçıncı derece yanık en önemli yok, yok yaşama şansı az olanlar kaçıncı derecede yaralı...
sınavdan yarım saat önce gelinmesi istenen sınav. yarım saat önce gittik dedik herhalde çeşitli aktiviteler olacak eğlenecez ne bilim ne * beklettiler de beklettiler. uykum geldi, motivasyonum bozuldu daha kötüsü yaşlı bi sınav sorumlusu abla var idi pek bi heyecanlı. cep telefonunu kapa, kopya çekme, kağıdı kontrol et. sanarsın öss. siktir lan deli karı!

öhöm sonuç olarak iyi geçmiştir. kalabilirim yinede ben. adetimdir ikinci bi şansım varsa daima denerim. saygılar...
babamın her sınavda bir tanesinden geçtiği ve en sonunda direksiyon sınavını da 3. kere de vermesinin sevincini yaşatan sınavdır. 8 aydır ehliyet almaya çalışıyor adam.
motor kısmı azıcık kasmış olan onun dışında her zamanki gibi kolay olan sınavdır. umarım kalmayız.
YAKLAŞIK OLARAK 10 SENE EVVEL GiRDiĞiM SINAV
VAY BEEE 10 SENEDiR EHLiYETiM VAR, zaman akıyor beaa sözlük...
soru ve cevapları açıklanan sınavdır.*
sonuçları açıklanmış sınavdır.

http://www.meb.gov.tr/sin...09_3_qwsxe2/Ss_Surucu.asp

şu linkten kontrol edilebilir.

ayrıca ben de geçtim ulan. *