bugün

yazamamayı geçtim bakamamaktır dert vay arkadaş. dert ki ne dert. keşke tek derdimiz bu olsa şekerler.
malum bu başlığı görürseniz sol framede önce bir irkilirsiniz ulan demokrasi de demokrasi, söz azadlığı da söz azadlığı hep dillerde. sizin de diyecekleriniz vardır belki. ki vardır. olmasa bile vardır. vardır, vardır. kesin vardır. siz de entari kasarak bir şeyler saçmalamak istersiniz belki. ama di gel ki, şahadet parmağınızın tıklamasından az sonra gözleriniz sözlüğün gri sayfasını aniden kırmızı bir backgrounda dönüştürüldüğünü beyine iletir. beyinden cevap hiç eksilmez ve hep aynıdır. hassiktir.
neymiş efendim bu da, siteye de, giriş de, engellenmiş de. olur mu canım öyle şey. hadi diyelim oldu. ha benden başka herkes yazıyor biliyorum ama yazamıyorum !!! çünkü yazdıklarını görüyorum. parantezdeki sayılar hızla artıyor ama ben o artışın içeriğini göremiyorum. yoksa cem yılmaz demişken siz bir tarikat, ben bir zavallı mıyım. amaaan her ne haltsa gece gece niye bu kadar saçmaladım onu da bilemiyorum.
aynı dertten muzdarip heyetin ferdiyim.
(bkz: o çocuğu)
(bkz: pınar nooldu)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar