bugün

tazedir temizdir hoştur da ama bu devirde pek az kalmıştır.
Normal kızdır.

Şayet bokum lokum gibi ellisinden gün aldı. Eline erkek eli değmedi.
kesinlikle çirkin ya da erkek fatmadır. aksini ispatlayamazsınız.
ekleme: ahahahahahahahah tipsiz erkek fatmaların zoruna gitmiş ahahahahha.
ekleme 2: tivitırdaki feministlere haber verin olar da gelsin lince ahahahahha.
benimdir o. Çünkü hayatımda bir kez aşık oldum. Ona da söyleyemedim. Ayrıca çirkinde değilim ! Godoşlar
var mı böyle temiz kızlar daha ya ?
eğer birbirimize yakışacaksak "hemen evlenelim" cümlesini kurduğum kızdır.
ayrıca karakterde önemli.
--spoiler--
Olamamis degil olmamissa
--spoiler--

Eger sevgilisi olmayipta o erkekten o erkege gecip her boku yiyen ama ben temizim diye gecinen cinsten degilse
Caanimin ici ne tatli kizdir. Guzel olup olmamasi onemli degil, eli
yuzu duzgun olsun esmer olmasin yeter. Evlenilecek aile emanet edilecek kizdir. Sokmusum askina. O yastan sonrada bulur birini yada biri onu mutlaka bulur evlenir mutlu olur.
var mıdır yok mudur az mıdır çok mudur, ve lakin bilinmeyendir.
tipi merak edilen
(bkz: attention whores)
Vardır bu kızlardan. Aradığı kişiyi bulamış olabilir, okuluna engel olmasından korkuyor olabilir, erkeklere karşı güven sıkıntısı çekiyor olabilir, gereksiz görüyor olabilir, çekingen olabilir, acı çekmekten korkuyor olabilir vb. Saygı duyulması gerekir.
Hiç yiyişmemiş ve kızlık zarını kaybetme riskine girmemiş kızdır. Çünkü kızlık zarını kaybedenler onu kaybetmeden önce sevgilileri tarafından fena kudurtulup havaya sokulmuşlardır.

Zaten hatun havaya bir girdimi ne zar tanır ne kanun hemen teslim olur.
Evlenmelik kızdır. Her türlü bi ilişkisi olmuştur mutlaka 21 yaşına kadar boş bi şekilde yaşamaz diye düşünüyorum.
21 yasina kadar sevgilisi olmasa da en azindan partneri olmasini umdugum kizdir. (hadi 14 yasinda ergenlige girdin desek 7 senede kizlik zarin kurur be kadin.)
Evet vardır sözlük Tipten çok bağimsız bir durum herkesin değer yargıları istedigi yasam bicimi farklıdır bu yuzden hayatina farklı yön verir bu ikili ilişkiler icinde gecerlidir kimi olsun ister kimi olmasın ister kiminin gercekten olmuyordur istesede yani tek tip dusunceyle değerlendirmemek lazım.
ben 21 yaşıma kadar yaşımın küpü derecesinde kişi tanımıştım. sonrasında çark tersine döndü. dünyada işler böyle.
akıllı kızdır.. zamane orospu çocuklarının hangi birisini sevgilim diye kabullenip sahiplenecek ki.. bende dahil..
bilimsel açıdan yaklaşırsak sakso çekmeyi bilmeyen kızdır.çirkin olması muhtemeldir.
Diyarbakırlı kızdır.
olmayan kızdır, it's 2014.
Şu "hemen evlenelim, nerde vs." diyen erkekler bi düşünün bakalım o sizi isteyecek mi siz ne kadar iyisiniz acaba? dedirten başlıktır.
Yalandır. Ya da aile yetişme tarzı vs dir.

Misal ben; çekingen bir insan olduğumdan, 18 yaşıma kadar sevgilim olmadı. Konuştuklarım oldu ama uyuşmadık. Yakişikli erkekler de teklif etti ama ben ufukuya aşıktım olmadı.
evlenilecek kızdır.
vardır böyleleri, misal ben. 18 gün sonra dolu dolu tam anlamıyla ben...

edit: hiç teklif almadığını da düşünürsek sanırım çirkin de olan kızdır, acı ama gerçek. kendimden biliyorum.
Hiç mi olmamış. Yalandır.

Edit: yatmış demedim sevgilisi olmuştur dedim. En azından bir flört.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar