bugün

evlenmemiş, zinadan uzak durmuş kızdır.
zorunlu edit:eksiliyen uygar zihniyet, biz henüz siz gibi düsünemedik öperin.
(bkz: 21 yasında cinsel ilişkiye zorla zorlanan kızlar)
kızları daha kolay yatağa atabilmek için gösterilen çabadır. lakin bu zihniyette olanlar kızları sadece dürtüşmekten ibaret görürler.
(bkz: lady)
tipik yurdum kızı 21 den sonra kocaya gider cinselliği görür ama bişey anlamaz.
insandır.
sozluk yazarlarinin bayagi bir ilgisini ceken kizdir. dun aksam ciktigimda bu baslik sol frame de birinci siradaydi, bugun girdim daha inmemis.
23 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış erkeğin kız kardeşidir.
belkide kendini evleneceği erkeğe saklayan, ilklerin unutulmaz olması gerektiğini düşünen aydın görüşlü kızdır. aynı zamanda bizi alakadar etmeyen kızdır. esas tartışılması gereken konu:

(bkz: 21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kızı tartışan insanlar)'dır efendim.
muhtemelen cirkin ve sisman kizdir. mesela 21 degil 28 yasina kadar bakire kalmis cirkin mi cirkin bir kiz taniyorum ben :

http://www.celebrityunoff...a_lima/adriana_lima_3.jpg
azgın kızdır. biyolojik olarak dogurma üreme güdüleri ve sevişme isteği zirvededir.
abazanların iştahını kabartan ve herşeyi bizzat kendisinin öğretmek istediği kız tipidir. lakin, akıllı olan kızların bu şeytan tuzaklarına düşmeyeceğini ve adam gibi aşık olmuş bir sevgiliye kendisini teslim edeceği de muhtemeldir.
21.5 yaşında yeter artık deyip ilk gördügü abazayla evlenicek kızdır.sonra gelsin anlaşamamalar yok boşanmalar bırakın artık bu yobaz işleri.
alnına, anında orospu damgası yapıştırılmayacak ve o gözle bakılmayacak kızdır. zira ülkemizde ilişki yaşamış erkeklerin kral olduğu, bunun tam tersi olarak ilişki yaşamış kızların orospu damgası yediği gerçeği göz ardı edilemez. bakirelik tabusu insanlığın asla yıkamayacağı bir olgudur.
hayatında cinsellikten daha önemli şeyler olan kızdır. cinsel hayatını değil gelecek hayatını düşünmüş olması muhtemeldir.
hatunun kendi isteğidir. kime ne? bana ne? sana ne? denilmesi gerekir. sonuçta herkesin tuttuğu kendinedir
namuslu temiz iyi aile kızıdır. evlenilecek kızdır. çok şükür ki ülkemizde bolca rastlanır kendisine. normal olanı, olması gerekeni yapmıştır. şaşılacak ya da eleştirilecek bi durum yoktur. hele bok atıcak bi durum hiç yoktur.
abartacak hiç birşeyin olmadığı durum. kişisel tercihtir. kimine göre din kimine göre serbestlik.
Dininde sex yoktur.
Müslüman deist ateist ile ilgili olmayan bir durum. Kızın cinselliği çok düşünmemesi yada cinselliği her önüne gelenle yaşanmayacak kadar kıymetli olduğunun bilincinde olmasıdır. Fakat bu kişi her fırsatta tuttuğunu yatağa atmak isteyenler için kız kurusu, hayatında kız eli tutamamışlar içinde evlenilecek kişi olabilir. Bu kızın kararını yorumlayana göre farklı algılanacak bir durumdur ziyadesiyle.
evlendiğinde sorun yaşayacak kızdır.
(bkz: hiç sevgilisi olmamış üniversiteli kız/#6352455)
cani cok yandigi icin munasebetten kacinan kizdir.
eninde sonunda o can yanacak bari birak ben yakayim dediginde evet lan dogru diyip cosmasi muhtemeldir.

bir arkadas anlatti, oradan biliyorum.
bildiğin normal kızdır.burası new york mu lan her kız en fazla 15 yaşında cinsel ilişkiye girsin.
Dünyada onca mühim iş dururken , bu küçük ayrıntıyı pek fazla dert etmemiş insan evladıdır... ileride yuva kuracağı adamın yüzüne bakarken suratında herdaim geçmişiyle gurur duyan o ifadeyi takınacaktır...