bugün

gece gece mideme oturmuştur.
çocuklara miras olarak bırakılması olası bir durumdur.
herhangi bir hava alanında yenilmesi mümkündür.
derhal bir sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile yer bildirimi yapıp "sandviçlerimizi yedik" diye bir şeyler yazılmalı. sonra insanlar size "nasıl dı?" diye sorar, laf lafı açar ve böylece fiyatını söyleyebilirsiniz. insanlar da sizin çok kaliteli biri olduğunuzu düşünür, iyi hissedersiniz.

evet, var böyle amıklar.
1 tl'yi 20 tl arasına koyup da yemek daha mantıklıdır.
istanbul sabihada ki sandviçtir.yaklaşmayın dışarı çıkın karşıda simitçi var.1 lira simit, 75 kuruş çay ve üzerine bir sigara yaktıktan sonra uçabilirsiniz.
Büyükce bir köy ekmeğinin içine yarım kilo salam, yarım kilo yağsız peynir, 4 domates, 3 paket ton balığı koyularak yapıldıysa oturur.
3 liralığı ağızdan 18 lirası da başka yerleden girmiştir.
Havaalanı sanviçidir.
hayır yani ben bi sandviçe 21 lira vereceksem o sandviçin kendi kendini bana yedirmesi lazım aga. hem o kadar para vericem hem de bi de enerji mi harcıycam? dediğim hededir.

tanım: çeşitli aroma ve tatları bulunan bir çok yiyeceğin iki dilim ekmek arasına konulması ve yirmi bir(21) türk lirasına satılmasıdır.
21 tl mi? bildiğimiz 21 gayme mi? o ne lan öyle. içinde ben bile olabilirim yani, emin olamadım.
ankaradan istanbul'a uçup (bkz: jetlag) olan bengisu'nun gerçek jetlag'ı öğrenme hedesi.
Göte girmesi muhtemeldir.
pegasus hava yollarında uçaklarda sunulan sandviçin fiyatı da o civarlarda olmalı.
Atatürk havalimanındadır. Aynı zamanda çay-kahve standlarında, plastik bardakta çay 8 liradır.
20lirayi katlayıp 1lirayla beraber yesem daha çok duyarsın.
Içinde gergedan çeperinde 17 saatte pişmiş antilop döşü mü var lan o ne.
bir de porsiyon olarak ağlatır uçaklarda.
Bir üst seviyesi nusrete gidip hamburger yemek olan fiil. Sadece etiket için onu almak gösterişten başka birşey değil.
havalimanı starbucks'ta satılandır.
1,5 porsiyon köfte ya da tavuk şiş söylenip yanına da ayran içilecek parayı hak etmeyen sandviçtir.
Salatası 55 65 TL civarı olan bi yer var bizim burda üstelik ara sokakta.
Ordan sonra ucuz gelendir.
diyet için mükemmel seçim.

21 tl ye yediğim sandviç sayesinde depresyona girer aylarca bir şey yemem içmem.
güncel Önemli Başlıklar