bugün

Cocu;
ilk yarı takımın nasıl hücum yapması gerektiğini izletti
65.dakikaya kadar nasıl savunma yapılacağını gösterdi
Kalan 30 dakikada da bu takımda kimlerin kalmaması gerektiğini gösterdi.
fb'nin en azından gese gibi her maçta yenilmediği ve skoru koruduğu maç olmuştur.

gomis 80 milyon mq
muslera 90 milyon mq..
Umut veren bir maç oldu. Önce basan dikine oynayan takım istiyoruz buna uygun gerçekten. Alper hariç ilk yarı oynayan kadro gayet iyiydi. Barış Harika eljif Elmas şahane. Gelecek 4 transfer ile takım yerine oturur. Evet.
Götün kalkarsa feyenord sana çakar.
Tam helal olsun adamlara falan yazmak niyetiyle girdim bu başlığa ama bu gereksiz egonuza anlam vermeye çalışıyorum şu an. Abi 70 milyona kadro kurup gelemediniz şimdi mi geliyorsunuz, ahah aşırı korktuk annnnassını satim.
Aksayan tek noktamız alper potuk.. şimdi bile değiştirse olur da neyse ikinci yarının başında alper <-> ferdi değişikliğiyle 5 tane daha atarız bunlara..

Barış’a bayıldım.. maşallah sana çocuk..
fenerbahçe taraftarının havalanmasına sebep olan önemsiz maç. bu sadece bir hazırlık maçı, bu yüzden bu kadar çok ve çabuk havaya girmek yanlış olur. hele bir resmi maçlar başlasın ona göre yorum yapalım.

not: fenerbahçeli, donuz listemdeki şuursuz fanatiklerin eksilerini de iplemiyorum.
Fenerbahçe forması yerine Real Madrid forması giysin bizimkiler fark bulamazsın öyle top oynuyorlar. Kudurun geliyoruz. En az 3 transferle bu takım uçak. Evet.
Geliyorlarmış. Djsksksjsks

Gelin gelin. Geldiğiniz gibi gidersiniz. Yalnız biz telefat feyenoord a benzemeyiz boş otobüste ayakta göndeririz.

Babanız galatasaray.