bugün

bu akşam beylikdüzünde, binden fazla kişinin ve yüzlerce aracın katılımıyla gerçekleşmiş harika tepki yürüyüşüdür. Kornalar susmak bilmedi, arabalarda gençlik marşları çalındı, teröre lanetler yağdırıldı, her apartmanın, her bloğun önünden geçilirken evlerden bayraklar sallandı, alkış yağmuru koptu, ışıklar açılıp söndürüldü.

saat 20.30 sularında 6-7 kişilik bir grubun şehitler ölmez vatan bölünmez sloganıyla başladı ve inanılmaz büyüyerek e-5 in altı yedi km lik bir kısmının trafiğe kapatılmasının ardından saat 24.00 sularında son buldu.

Beylikdüzü jandarmasının önüne gidilerek istiklal marşı söylendi ve askerlerimize sahip çıkıldı. Her yaştan, her kesimden insanın katıldığı ve duyarlı beylikdüzü halkının ülkesine sahip çıktığı, terörü lanetlediği bir yürüyüş oldu. işte beylikdüzü'nü bu kadar sevmemin sebeplerinden biri. Ne Mutlu Türk'üm diyene!
halkın tepkisini koyduğu yürüyüşmüş.

iki keleş sesi, bir c4 sesi duyulsa kimse kalmazdı. *
(bkz: öfkeli kalabalık)

edit: oradaydim *

içi rahat ettiren edit: toplumun gazını alan şeyler bunlar. bağırın açılın, ruhanetiniz ferahlasın. alınca tüfeği eline Yüksekova da görürüm ben senin psikolojini. * *
değil 2 keleş, 22 eli keleşli kalleş bile gelse susmadan, durmadan haykıracağım yürüyüştü. Türk halkının teröre tepkisi, bazılarının ki gibi sözde değil, sözün bittiği yerde hiç değildir. Gerekirse elimize silahta alırız. Bazıları genelleme yapmamdan rahatsız olduysa eğer, ben tek başıma da bunları yaparım. bunun değerlendirmeside sana düşmez.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.