bugün

işi gücü ne idüğü belirsiz kimselerin söylediği sözleri medyadan takip etmek olan cahil insan tipidir. bu tipler 21 aralıkta kıyamet kopacağını sanıp da ağlarlar. neyse.
bu tip insanlar su sıralar hakkını helal et cümleleri kurmaktadırlar.

bir kaç gündür seni üzdüysem affet, hakkını helal et tarzında mesajlar alıyorum. başta intihar mı etcekler ne oluyor diye düşündüm ama sonradan aklıma 21 aralık olayı geldi. insanlar kafayı yemişler ya da konuşmak için bahane arıyorlar bilemedim.
21 aralikta belki hicbisey olmasada dunyada neler beklendigini okumus kisidir. Cernde yapilacak deneyden bihaber olup da evde sucuklu yumurta pesinde kosanlardan daha hayirlidir.
20 aralıkta patronunun karşısına dikilip ağzına geleni söyledikten sonra, 22 aralıkta özür dilemeye gidecek olan insandır.
huzuru 22 aralık' ta bulacak olan insan modelidir.
(bkz: 21 aralık saçmalığı)
Allah'a da inanıyor olabilir.
21 aralık geçtikten sonra tartışılması gereken insan tipidir. *
(bkz: vurayım o kafaya bi saksı) daha da olmadı (bkz: koyayım o kafaya)
21 aralıkta gerizekalılıktan ölecek şahıs.

(bkz: yok artık lebron james)
bu günün sıradanlığını bozacak olan tek şey, en uzun gecenin yaşanacak olmasıdır ki, o da her sene gerçekleşmektedir. sırf bir takvim bitiyor diye bu kadar korkuyorsa bu insan, o zaman yapacak bir şey yoktur. aklını kullanıp bu saçmalığa inanmaması gereken insan olması beklenir.
ayrıca bu tiplerin okula ve işine hala gitmesi, derslerine çalışması çok şahane bir şeydir gözümde.
bunun mallığından faydalananda vardır.
http://www.haberturk.com/...amet-kalabaliktan-kopacak
inanç zayıflığından başka bir şey değildir.
(bkz: mayaların neden bahsettiğini anlamayan mal yazar)
(bkz: kuyruklu mal)
(bkz: tipik mal)
(bkz: bakim aynı mal)
ibne bir mayalının yeni nesili korkutmak için başlattığı sazan avı da denebilir.